• 2
@thewickerman88 no żebyś wiedział, w normalnym cywilizowanym świecie wchodzisz sobie o 14 i kupujesz sobie gacie a w Polsce? Jak w lesie... Wchodzisz 12 sekund po starcie promocji o 7 i już wszystko wykupione i na allegro wystawione przez Janusza dla innych januszow, dla których CK na gaciach świętsze niż obraz matki boskiej w Częstochowie.
  • Odpowiedz
Jakie są obecnie sieciowki z węższymi ubraniami? Kiedyś była Zara, ale albo aż tak bardzo schudłem(ichsze 's' slim-fit jest ciut za luźne) albo dołączyli do reszty.
Póki co ratuje mnie xs slim fit w hm, ale planuje jeszcze ze 4kg zrzucić w tym roku i w sumie nie wiem jak to będzie...

#sieciowki #ubrania otaguje też #rower #kolarstwo bo pewnie nie tylko ja mam
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, #rozowepaski i nie tylko, gdzie teraz szukać fajnych promocji na ciuchy i buty? Nie przepadam za chodzeniem po sklepach i chciałabym to załatwić raz a porządnie. Mam wrażenie, że wszędzie i zawsze widać napis SALE, ale może się orientujecie, w jakich sklepach naprawdę opłaca się teraz być. Chodzi mi oczywiście o sieciowki, ewentualnie sklepy w #lublin.

#zakupy #promocje #ubrania #
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
#streetwear #ubrania #lumpy siema od czasu do czasu chodzę po lumpach macie jakieś rady i polecacie jakie marki szukać ? (Do odsprzedaży i noszenia)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki gdzie można zamówić sobie jedną koszulkę z wybranym nadrukiem w możliwie dobrej jakości aby się nie spierdało itp ?
Nie chodzi mi o koszulki firmowe tylko prywatnie dla siebie jedną dwie koszulki z wzorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#modameska #ubrania #modadamska
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@GrzegorzJestem: tylko ideashirt. Cupsell mi odrzucał zamowienia, mówiąc, że moje nadruki mogą łamać prawo autorskie (a to był durny napis). Jeszcze typ przez telefon był pajacem i walnal do mnie tekstem czy w garażu naklejam logo adidas na buty. XD wtf w ogóle. Od tamtej pory trzymam się od nich z daleka.

A w idea shirt nigdy żadnych problemów.
  • Odpowiedz