Proszę o wyplusowanie, może znajdzie się kierowca auta Toyota Corolla z #wroclaw nr rejestracyjny DW932LA, który ok 23:15 uderzył w mój zaparkowany samochód pod kasynem na Kielbasniczej, po czym uciekł. Jak przypuszczam mógł to być kierowca #uber, dlatego też taguje. Przypuszczenie zwiazane z faktem, że kolejna rejestracja 933 ma polisę w tej samej firmie wg UFG, więc prawdopodobnie auto flotowe. Jeśli to czytasz wiedz, że mam świadków
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
47
[AFERA] Czy Bolt manipuluje cenami przejazdów?
![[AFERA] Czy Bolt manipuluje cenami przejazdów?](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_kNcjKFdhQBYv52GoLQBhJIPDCE6DyuVN,w220h142.jpg)
Czy Bolt sztucznie podwyższa wycenę przejazdu tylko dlatego że często jeździsz na danej trasie? Czym jest zjawisko znane jako price discrimination? Czego nie wiemy o aplikacjach mobilnych? O tym w artykule...
z- 18
- #
- #
- #
- #
- #
- #
MirkujeOd2009Roku
via Android- 20
Anotherelf
- 5
@MirkujeOd2009Roku: napewno ukrainiec siedzi na wykopie.

radarada
- 2
@Anotherelf: paljak nie ksycy on nie podumał
konto usunięte via Android
- 3
Kierowca #uber w Stanach miał bardzo groźną sytuację z agresywnym pasażerem i jego kolegą z bronią. Sprawców zatrzymano

@SynuZMagazynu po czym wnioskujesz, że pociągnął?
@PornFlakez: słyszę kliknięcie
- 4
- 0
@konrado_moRReno: drogo, w uberze 8 ojro za 4km
@JohnnyAK11 aż taki kozak nie jestem ale ja za granicą mimo wszystko korzystalbym z aplikacji nawet gdyby miała być droższa ze względu na wygodę, przejrzystość i brak możliwości kantowania
- 0
konto usunięte via Android
- 2
@NikoOo jakiś hindus pewnie. Tylko musicie kupić tandem
@NikoOo: najlepszy partner to Avalon Logistics Group https://avalon-logistics.pl
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@konradowski1995: zaznaczam przod, zeby zepsuc ci ankiete. jestem zly niszczyciel i tak naprawde nie jezdze ubertaksi.
- 5
@stefan_banach: fajnie, w---------j.
- 0
8
Uber ostrzega inwestorów, że może nigdy nie przynieść zysku

Ekonomia XXI wieku. Firma mówi, że nigdy może nie mieć zysku. Inwestorzy? No problem, inwestujmy dalej
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Da się w #uber płacić gotówką?
- 1
Czy ktos moze mi wyjasnic, dlaczego #uber mimo braku zyskow od poczatku istnienia nie jest uznany za schemat Ponziego?
Z naszego podworka mamy amber/olt, z hameryki mamy ZZZZ best (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Barry_Minkow) wiec dlaczego nie Uber mimo zapalenia wszystkich mozliwych czerwonych swiatel ostrzegawczych.
Klasycznie, “uczciwi” kretacze w pewnym momencie probuja zalegalizowac biznes i przetransformowac go w przynoszacy rzeczywisty dochod, choc zdarza sie brak czasu/niefortunne okolicznosci (tak bylo z amber->olt, tak bylo
Z naszego podworka mamy amber/olt, z hameryki mamy ZZZZ best (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Barry_Minkow) wiec dlaczego nie Uber mimo zapalenia wszystkich mozliwych czerwonych swiatel ostrzegawczych.
Klasycznie, “uczciwi” kretacze w pewnym momencie probuja zalegalizowac biznes i przetransformowac go w przynoszacy rzeczywisty dochod, choc zdarza sie brak czasu/niefortunne okolicznosci (tak bylo z amber->olt, tak bylo
Uber nie jest schematem Ponziego. Inwestorzy liczą na zyski w późniejszym czasie, a firma ewidentnie inwestuje ich pieniądze (nowe kraje, nowe formy transportu np. powietrzny, nowe usługi np. Uber Black). Jedyne co to moze się okazać, że inwestycja nie była trafna (zła ocena) ale na pewno daleko do schematu Ponziego...
@taju Definicja schematu Ponziego najprościej zobrazować w naszym systemie emerytalnym (gdyby nie system transferowy). Dosłownie książkowy przykład. Jeżeli spojrzysz na piramide demograficzna to łatwo zorientować się, że przy spadku wartości pieniądza młode pokolenie nie bedzie w stanie utrzymać starszego. Tylko "wczesni inwestorzy" czyli dzisiejszy emeryci moga byc opłacani. Jednak jest to system transferowy, czyli pieniążki popłyną z innych sektorów i źródeł np. podatków, a nie samych skladek ZUS. Czytałem właśnie o
6
ITD zatrzymało dwóch taksówkarzy. Działali nielegalnie w innym mieście

Licencja jest, znajomość topologii miasta jest ... tylko innego, detal :) Taksówki = HIV.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@kaszanka_z_cebulka82: piekne to jest, chlop zamiast zwolnic/zatrabic to pewnie nawet nie zauwazyl ze ktos zjezdza na jego pas XD
- 1
@telormino: ja bym zachamował. ale spox....wina typa co jechał swoim pasem a nie dzbana w toyociexD
- 0
chętnie przyjmę kod polecający od kierowcy, proszę o info jakie korzyści to daje
#uber
#uber
- 9
To sie dzisiaj pasażerowie Bolta zdziwia w Poznaniu, jak zobaczą "fabie" ... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#uber #poznan #nightdrive #bolt
#uber #poznan #nightdrive #bolt
źródło: comment_yXfyP4jHzh1fjGeT705WXsNBKpiEd5HO.jpg
Pobierz@Vat19pl: nie zdziwią bo to tylko bmw ¯\_(ツ)_/¯
- 2
@Tunczyk_w_puszce: wynajęty, ale radosc z jazdy hest
Podaj ktoś kod rabatowy na 1 przejazd w uberze.
#uber
#uber
@BurakSuchodolski: 2vv431ryue
@LubieKiedy już miesiąc temu widziałem taka opcje
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 278
@GamePL7: 5 gwiazdek za to że nie próbuje rozmawiać podczas przejazdu
@Gordoniasty: Przypomniało mi się jak wracałem kiedyś n------y i to ja w ten w---------y sposób zaczął „rozmawiać” z uberowcem. P---------m mu coś od rzeczy o samochodzie albo gdzie pały stoją a on tylko przytakiwał. Sashka jeśli to czytasz, przepraszam ze cię to spotkało
@SzitpostForReal: zgłoś to i na przyszłość polecam Wolt
konto usunięte via Android
- 2
@SzitpostForReal korzystasz z tej firmy to nie dziw się że przyjeżdżają zwierzęta xD trzeba było mu nalać do miski dla kota






















