Proszę o wyplusowanie, może znajdzie się kierowca auta Toyota Corolla z #wroclaw nr rejestracyjny DW932LA, który ok 23:15 uderzył w mój zaparkowany samochód pod kasynem na Kielbasniczej, po czym uciekł. Jak przypuszczam mógł to być kierowca #uber, dlatego też taguje. Przypuszczenie zwiazane z faktem, że kolejna rejestracja 933 ma polisę w tej samej firmie wg UFG, więc prawdopodobnie auto flotowe. Jeśli to czytasz wiedz, że mam świadków
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JohnnyAK11 aż taki kozak nie jestem ale ja za granicą mimo wszystko korzystalbym z aplikacji nawet gdyby miała być droższa ze względu na wygodę, przejrzystość i brak możliwości kantowania
  • Odpowiedz
Mireczki chcialbm zaczac korzystac z ubera i pada moje pytanie. Czy podpinacie swoje główne karty płatnicze do tego czy macie jedną jakąs np revoluta i dodajecie sobie tam środki?#blinkee Tych tez pytam bo #katowice i hulajnogi :D

#uber
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shusey: w Uberze dane płatności przetwarzane są przez zewnętrzną bramkę płatności i nikt w firmie nie ma dostępu do twoich pełnych danych płatniczych. Nie ma się o co martwić
  • Odpowiedz
Jest ktoś kto Moze się pochwalic ile idzie wyciągnac na uberku z własnym samochodem pod partnerem?  Najlepiej żeby wypowiedział się ktoś kto jeździ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#uber #bolt
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktos moze mi wyjasnic, dlaczego #uber mimo braku zyskow od poczatku istnienia nie jest uznany za schemat Ponziego?

Z naszego podworka mamy amber/olt, z hameryki mamy ZZZZ best (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Barry_Minkow) wiec dlaczego nie Uber mimo zapalenia wszystkich mozliwych czerwonych swiatel ostrzegawczych.

Klasycznie, “uczciwi” kretacze w pewnym momencie probuja zalegalizowac biznes i przetransformowac go w przynoszacy rzeczywisty dochod, choc zdarza sie brak czasu/niefortunne okolicznosci (tak bylo z amber->olt, tak bylo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uber nie jest schematem Ponziego. Inwestorzy liczą na zyski w późniejszym czasie, a firma ewidentnie inwestuje ich pieniądze (nowe kraje, nowe formy transportu np. powietrzny, nowe usługi np. Uber Black). Jedyne co to moze się okazać, że inwestycja nie była trafna (zła ocena) ale na pewno daleko do schematu Ponziego...
  • Odpowiedz
@taju Definicja schematu Ponziego najprościej zobrazować w naszym systemie emerytalnym (gdyby nie system transferowy). Dosłownie książkowy przykład. Jeżeli spojrzysz na piramide demograficzna to łatwo zorientować się, że przy spadku wartości pieniądza młode pokolenie nie bedzie w stanie utrzymać starszego. Tylko "wczesni inwestorzy" czyli dzisiejszy emeryci moga byc opłacani. Jednak jest to system transferowy, czyli pieniążki popłyną z innych sektorów i źródeł np. podatków, a nie samych skladek ZUS. Czytałem właśnie o
  • Odpowiedz
chętnie przyjmę kod polecający od kierowcy, proszę o info jakie korzyści to daje
#uber
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gordoniasty: Przypomniało mi się jak wracałem kiedyś n------y i to ja w ten w---------y sposób zaczął „rozmawiać” z uberowcem. P---------m mu coś od rzeczy o samochodzie albo gdzie pały stoją a on tylko przytakiwał. Sashka jeśli to czytasz, przepraszam ze cię to spotkało
  • Odpowiedz
Przed chwilą dostawca Uber Eats próbował siłą wejść do mojego mieszkania bez dzwonienia do drzwi. Po tym jak odebrałem zamówienie stanął za progiem i nie chciał wyjść z mieszkania dopóki nie dam mu wody. Ciekawe co by było, gdybym był drobną kobitką, ja p------e.

#uber #ubereats #warszawa
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach