Jeśli politycy PiSu naprawdę tak sobie cenią życie, poglądy i działalność polityczną ś.p. Lecha Kaczyńskiego, to może należałoby im przypomnieć co prywatnie sądził o Donaldzie Tusku? Najlepiej na wizji w #tvpis.

"Mimo ciągłych sporów Kaczyński nie przestał Tuska na swój sposób cenić" - wspominała Elżbieta Jakubiak. "Na przykład mówił często: 'Możecie o Donaldzie wszystko powiedzieć, ale on jest osobiście uczciwy. Na pewno nigdy nie kradł. A to przecież bardzo ważne'".
#
Pobierz Nobody32 - Jeśli politycy PiSu naprawdę tak sobie cenią życie, poglądy i działalność ...
źródło: 55D7BF99-F7C4-458B-8C23-F651B4987850
Świetną strategię sobie TVP obrała przeciwko KO. Na pytanie z tezą trzeba odpowiedzieć tak lub nie bo inaczej gość programu nic nie da rady powiedzieć bez zagłuszania xD
#tvpis
Polityk PPSu w w #tvpis :
- Mam nadzieję, że mogę wypowiedzieć w programie dłużej niż jedno zdanie
Ogórek - tak oczywiście.
Mija 5 sekund: - Ogórek: Przepraszam, przenosimy się do Nowego Jorku XDDDDDD. Nie da się bardziej splunąć w stronę osoby zaproszonej lub widza niż w takim wydaniu, jakaś abstrakcja. To jest taka buta i arogancja, że aż ledwo to komentować, zazdroszczę Ogórek, że może spojrzeć w lustro po swoim programie,
Mirasy co według was jest bardzie bezczelną propagandą ?
Opcja 1- Robienie z Tuska wcielenia Diabła, Hitlera, Stalina, Saurona, Imperatora w wiadomościach TVP
Opcja 2- Mówienie ,że jest się dobrym i pomorze bo głosuje się na PO w zielonej granicy
#strazgraniczna #tvpis #zielonagranica #holland #tusk #tvpiscodzienny

Co jest bardziej bestrzelną propagandą ?

  • Opcja 1- Tusk wcieleniem zła w TVP 59.2% (29)
  • Opcja 2- Jestem dobra bo głosuje na PO u Holland 40.8% (20)

Oddanych głosów: 49

Opcja 2- Mówienie ,że jest się dobrym i pomorze bo głosuje się na PO w zielonej granicy


@Vggh: A pytanie w sondzie zawiera słowo "bestrzelną". Kto tak pisze? XD Nie wiem, choć się domyślam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)