#mecz #ligamistrzow #bekazpodludzi #dziadostwo #tvpis

zaraz zaraz czyżby tvpiss nie pokazywało meczów Ligi Mistrzów? To była już tradycja że ogladało się te
mecze w ogólnodostępnej tv. Przez ostatnie lata pokazywali tylko jeden mecz na 2 tyg w środy. Teraz
nic. Ale po co oglądać najlepszą piłkarską ligę świata jak moża słuchać przemówień polityków których należy czcić
, piękne twarze polityków o tak !! a teraz zapraszam przed telewizory.
Budka(albo przynajmniej powinien sie o to starac od wlasciciela galerii) teraz powinien udostepnic w sieci nagranie z tej napasci, skoro to bylo w galerii tak jak to robią pisowcy, chociaż wszyscy dobrze wiedzą ze 80% ataków na pisiorów to marne ustawki( słyszeliście w ogóle kiedyś o jakimś wyroku po tych atakach na nich?)
#bekazpisu #tvpis
@mj24: Ludzie nie zdają sobie z prawy z tego co się odjaniepawla. Przez jednego starego dziada może dojść faktycznie do zabójstwa a wtedy będzie placz i niedowierzanie. Gnojek poprzez dehumanizację w TVP rodem z najgorszych lat komunizmu może doprowadzić do tragedii. Niekoniecznie musi zginąć jakiś ważny platformers wystarczy że trafi się chory psychicznie frustrat i nie-pisowiec.