Zauważyłem dziś, że ta propagandowa tvpis ostatnio chyba wspięła się na nowy poziom przedstawiania Tuska. Wcześniej to wiadomo, diabeł i "fur deutschland", ale teraz przedstawia się go ze zniekształconymi nagraniami, zawsze w beznadziejnej jakości, głos jak z radzieckiego głośnika w Stalingradzie, ciągłe zbliżenia, obraz zmienia się co chwila z koloru na czarno-biały i takie straszne ostre cięcia. To bez kitu wygląda wręcz okropnie jak wręcz stereotypowy pokaz propagandowej telewizji z przerysowanej dyktatury.
Kagernak - Zauważyłem dziś, że ta propagandowa tvpis ostatnio chyba wspięła się na no...