• 17
Do wszystkich, którzy uważają, że weto to ustawka:

nie ma takiej opcji. Ja spodziewałem się co prawda zagrywki PiS, która miałaby umocnić Prezydenta i "zrobić" go niezależnym, ale w życiu kosztem wizerunku PiS. Co więcej ta zagrywka mocno ośmiesza Kaczyńskiego, który przecież jeszcze parę dni temu dostał niekontrolowanego wybuchu na mównicy "bez trybu", zaraz po pomyśle Dudy i Kukizów na 3/5.

Duda zerwał się ze smyczy i znalazł idealny moment na to,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@000loki: Ja wiele rzeczy widziałam w ustawce, tak to uważam, był rajd Dudełe. Zemsta za niewpuszczenie do pokoju. Może go jeszcze para brytyjskich książąt podbudowała, obiecała przyjąć w razie ucieczki przed rozstrzelaniem po skończonej kadencji. ;)
  • Odpowiedz
Lata temu, kiedy nie wiedziałem jeszcze co zrobić ze swoim życiem, pracowałem w małym oddziale banku. Był to czas kiedy Amber Gold kwitło, w moim mieście mieli jeden duży i kilka mniejszych oddziałów, do tego dochodziły "wyspy" w dwóch okolicznych centrach handlowych. W tamtym okresie na lokacie bankowej można było "zarobić" około 6%, czasem pojawiały się promocje z oprocentowaniem 7%, Amber oferował chyba z 14%. Dla ludzi z "branży" od samego początku
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ambergold
#afera
#tusk

Tak uprzedzajac fakty, #bitcoin to lipa. Jak to w koncu p--------e to niektorzy sie nie pozbieraja. Prosze tylko nie pisac, ze to zly Kaczynski nie ostrzegal, kazdy myslacy czlowiek musi sobie zdac sprawe z ryzyka tej inwestycji.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kraker245: Pan Donald miał ogromne jaja. Przynajmniej raz dziennie marzę o teabaggingu z tym mężem stanu. Podwyższenie wieku emerytalnego to niejedyna trudna reforma stabilizująca sektor finansów. Były też:
- wydłużenie stażu uprawniającego do emerytury dla mundurowych;
- obniżenie mundurówce świadczenia chorobowego do 80%;
- reguła wydatkowa;
- demontaż OFE;
-
  • Odpowiedz