Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, tylko słuchacze trójki są zajebiści, reszta to podludzie, bo na trójce leci tylko wyjątkowa muzyka od słuchania której stajecie się wyjątkowi! Jak ktoś słucha czegoś innego to staje się podludziem! To by było generalnie na tyle, za chwilę audycja w której będziemy opowiadać, co takiego wyjątkowego będzie się działo w wyjątkowym radiu, a potem nasz kolejny prezenter będzie dalej was przekonywał czemu trójka jest tak zajebista w swojej zajebistości.

Nie zapomnijcie słuchać nas oczywiście w godzinach szczytu: przerwy co 5 minut, rakowe bait tematy od których dostaniecie przerzutów, wszystko to oczywiście opatulimy wyjątkową zajebistą muzyką, którą wybierają wyjątkowi zajebiści prezenterzy wyjątkowego zajebistego radia. Ło kule zaraz się zesram z tej wyjątkowości!

Aha, na koniec roku oczywiście kolejny raz organizujemy wielką listę wszechczasów na którą jednak nie wsadzimy nic starszego niż 30 lat, bo sorry, ale starsza muzyka nie jest tak zajebista jak nasze radio, no i wiadomka: nie nauczyliśmy naszych wyjątkowych słuchaczy sięgać po coś innego niż stare oklepane kawałki, które od zawsze nazywamy zajebistymi. Więc do tego i tak wygrają te same oklepane kawałki, ale nie ważne, musicie słuchać i się tym jarać, bo tylko tak możecie być zajebistymi ludźmi!


#niepopularnaopinia #trojka #radio #rakcontent
simperium - Pamiętajcie, tylko słuchacze trójki są zajebiści, reszta to podludzie, bo...

źródło: comment_KEs3esezVuoYqKCW62mHALllXSEx0GpK.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@simperium: no słaba jest ostatnio trójka..w ogóle zlewaczała bardzo.. raz słyszę zapowiedź programu na popołudnie - 'już za chwilę w programie 'matka polka feministka' opowiemy o zasiłkach w europie i jak je dostać' a potem o 17tej program 'my muzułmanie' ..co #!$%@?? xD (to oczywiście nie cytat ale parafraza
  • Odpowiedz
@golebiow6: odpowiem tak bardzo okrężnie: internet. Przestałem słuchać radia wiele lat temu i zacząłem sobie szukać rzeczy, które przypadały mi do gustu. Takich usług w necie jest od groma, dorzuć do tego serwisy piszące o nowościach muzycznych... a chcesz jakichś staroci? A cóż staje na przeszkodzie, by przeglądać playlisty innych? Ot chociażby na youtube, czy na innych bardziej skoncentrowanych stricte na muzyce usługach. Potem dochodzisz do momentu, że "nowości" prezentowane na
  • Odpowiedz
@golebiow6: wiesz jaką przewagę ma trojka nad zet rmf itp? audycje autorskie, gdzie usłyszysz takie piosenki które nie mieszczą sie do szablonu stacji 'komercyjncych' sory ale w zetkach rzadko usłysze piosenke, której wczesniej juz nie slyszałem, w kólko to samo.
  • Odpowiedz
a co z konferansjerką radiową? w spotify też taką mają?

@golebiow6: na co ci konferasjerka? Jak chcesz coś poczytać, to wchodzisz na serwisy muzyczne. Zero gadania od rzeczy i robienia z głowy papki. Idzie się przyzwyczaić, co więcej: nawet wtedy może być znacznie lepiej - nikt nie przerywa muzyki :)
  • Odpowiedz
@simperium: nie trójka jest tutaj problemem. Ty w ogóle nie lubisz radia, więc go nie słuchasz i masz nie najlepsze o nim zdanie. Nie każdy lubi słuchać radia. Idź żalić się gdzieś indzie i nie psuj zabawy innym.
  • Odpowiedz
nie trójka jest tutaj problemem.

@golebiow6: oj wręcz przeciwnie! Byłem słuchaczem trójki, szybko się z niej wyleczyłem. A to dlatego, że mieliśmy na śląsku kiedyś radio Flash - które było takie samo jak trójka dzisiaj z jedną małą różnicą: nie było tej papki marketingowej o wyjątkowości. Swoją drogą, Baron właśnie jest z Flasha. Dajesz pytanie o wysokiej jakości gadanie, to daję ci rozwiązanie, które nie ma za wiele z hasłami "ty
  • Odpowiedz
'już za chwilę w programie 'matka polka feministka' opowiemy o zasiłkach w europie i jak je dostać' a potem o 17tej program 'my muzułmanie'


@agablazej: true story z tym...

Ale ale! "Program alternatywny", "Lista Osobista", "Mysliwiecka 3/5/7" od lat niezmienne :)
  • Odpowiedz