Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
źródło: Przechwytywanie
Pobierz543
Aktywne Strony TOR MAJ 2024, coby znowu nie trzeba było szukać

Wszystkie strony powinny być aktywne. Oczywiście stron jest dużo więcej. Pominąłem tej mniej znaczące. Myślę, że lista zawiera najciekawsze z nich. Lista powinna się przydać osobom, które korzystają z Darknetu !!Niech .onion będzie z wami!!
z- 82
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Mam dla was ciekawy challenge!
Jakim cudem po zmianie ID w Tor, nadal rozpoznaje mnie serwer danej strony?
To jest naprawdę dziwne, ale zarazem ciekawe, Tor zmiania mi IP a także usuwa wszystkie dane jak cookis i LS, ale nadal rozpoznaje mnie serwer w czystej sieci.
JAK?
Jakim cudem po zmianie ID w Tor, nadal rozpoznaje mnie serwer danej strony?
To jest naprawdę dziwne, ale zarazem ciekawe, Tor zmiania mi IP a także usuwa wszystkie dane jak cookis i LS, ale nadal rozpoznaje mnie serwer w czystej sieci.
JAK?
- 1
Uważajcie na Tor browser, przy próbie stworzenia nowego ID. Wcale nie tworzy nowego ID, przynajmniej w moim przypadku, nie wiem co jest nie tak, bo od lat zawsze działało, a od miesiąca mam z tym problemy, może Tor się sprzedał?
Ja kochałem korzystać z tora, tylko dlatego, że można jednym przysiekiem zmieć swoją tożsamość, ale teraz? Coś jest nie tak.
Jak dana strona może wykryć, że to ja, jak dosłownie zostało wszystko usunięte
Ja kochałem korzystać z tora, tylko dlatego, że można jednym przysiekiem zmieć swoją tożsamość, ale teraz? Coś jest nie tak.
Jak dana strona może wykryć, że to ja, jak dosłownie zostało wszystko usunięte
Jak
@aptitude: np pewnie jesteś jedyną osobą, która się z nimi łączy z sieci tor zależnie od wielkości serwisu z którego korzystasz
używasz tych wyższych ustawień bezpieczeństwa? A najlepiej bez js całkiem o ile to możliwe, js ma pewnie maaasę wad zdolnych zebrać o tobie dodatkowe informacje
@aptitude: z ciekawosci co przegladasz w sieci tor?
3
Tech Experience czyli co potrafi Mercedes

Nowoczesne samochody są tak naszpikowane elektroniką, że naprawdę trudno od razu ogarnąć wszystkie systemy w swoim aucie.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mily_mag_pierniczek: archetyp
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Atari_65XE hahaha, wysla kase i im ziomek napisze surprise surpise po raz kolejny xD
@Atari_65XE: zdjeli incognito>?
- 2
Nowy adres #hiddenwiki #tor #deepweb #darknet
http://zqktlwiuavvvqqt4ybvgvi7tyo4hjl5xgfuvpdf6otjiycgwqbym2qad.onion/
Na stronce wszystkie linki aktualne i aktualizowane
#ciemnastronainternetu
http://zqktlwiuavvvqqt4ybvgvi7tyo4hjl5xgfuvpdf6otjiycgwqbym2qad.onion/
Na stronce wszystkie linki aktualne i aktualizowane
#ciemnastronainternetu
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kret_Huczsrajajaminski: weź go na czarno i masz spokój z jednej i drugiej strony są tacy odklejency nie warto tracić na to czasu.
konto usunięte via Wykop
- 1
@Kret_Huczsrajajaminski: "Ukraina [...] ta wojne przegrywa" ( ͡º ͜ʖ͡º) Dziwny ten "pro-ukraiński" troll xd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
i tak mam obsesje na tym punkcie i wiem ze mam z tym problem
@bella-baxter: ee tam. Jeśli dla Ciebie zabezpieczać się podczas przeglądania internetu to żaden problem, a podejrzewam że nawet jest to rozrywka, to nie ma żadnego problemu.
Dla mnie by to był kłopot, bo najpierw musiałbym się o tym nauczyć a dopiero potem implementować.
konto usunięte via Wykop
- 0
dzbanuszku
@bella-baxter: aha.
A może po prostu jesteś upośledzona językowo.
Kto wie. Do tego nie masz gustu muzycznego.
@jan-baginski: na cebulce escrow masz, jak cos sie nie bedzie zgadzac to do escrow zglaszasz, link na daunt se sprawdz. milych zakupkow yall
- 0
@somai: wielkie dzięki
11
Sprzedawali n-------i w dark webie. Wpadli w ręce polskiej policji

Policjanci zatrzymali grupę mężczyzn, którzy sprzedawali n-------i w dark webie. Przeczytaj więcej na ten temat.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Siema wszystkim trochę zaczerpnięte ze starego posta jakiegoś ale nie było komentarzy jestem zielony w te tematy mógłby mi ktoś po skrócie wytłumaczyć jak wyglądają następne kroki
(Czyli od momentu zakupu monero na Binance --> Do sfinalizowania transakcji na #escrow )
[I jak przelać monero z Binance na już swój portfel monerogui)
Z góry dzięki!
- Miłego! #darknet #darkmarket #tor
(Czyli od momentu zakupu monero na Binance --> Do sfinalizowania transakcji na #escrow )
[I jak przelać monero z Binance na już swój portfel monerogui)
Z góry dzięki!
- Miłego! #darknet #darkmarket #tor
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak założyć bloga lub stronę w anonimowy i bezpieczny sposób?
Chcę założyć stronę www z kontrowersyjnymi treściami (bez obrazków, tekst).
Powinienem użyć darmowego czy płatnego hostingu i domeny?
Jak mieć bloga anonimowo by nie pójść do więzienia?
Jak zapobiec by blog był cenzurowany lub wyłączony?
Jak założyć bloga lub stronę w anonimowy i bezpieczny sposób?
Chcę założyć stronę www z kontrowersyjnymi treściami (bez obrazków, tekst).
Powinienem użyć darmowego czy płatnego hostingu i domeny?
Jak mieć bloga anonimowo by nie pójść do więzienia?
Jak zapobiec by blog był cenzurowany lub wyłączony?
@mirko_anonim: z darmowego najprawdopodobniej szybko takie treści znikną. Z płatnego to zależy, jak ktoś się uprze to i z zagranicznego hostingu Cię wyrzucą więc zależy jak mocno są to kontrowersyjne treści i komu nadepniesz na odcisk. No i piszesz coś o czytelnikach więc pewnie to jakieś teorie spiskowe więc raczej nikt nie będzie tego przesadnie chciał uwalić także dowolny zagraniczny hosting, kupiona domena ale musisz pamiętać że np. domena .pl
- 0
Anonim (nie OP): Zobacz sobie https://neocities.org/ 1 GB miejsca w darmowej ofercie, brak podawania danych. Tylko że domena twojego bloga będzie .neocities.org jeśli ci to nie przeszkadza.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
- 0
@Pawulonik_5mg: ty moderatorze ty smieszku ty
- 0






















Mirki chce założyć email w sieci cebulowej chodzi o jakiś anonimowy, jaki polecacie?
#darknet #tor #onion
──