Wpis z mikrobloga

beka z wykop "respects your privacy" czesc druga. portal jest bezuzyteczny nie tylko przy uzyciu na czysto oficjalnyuch node'ow sieci tor (nie da sie zalogowac LOLzi), czy problemow przy rejestracji z darmowymi numerami VoIP (nie przechodza, LOLzi 2). jak juz sie to obejdzie to funkcjonalnosc portalu nie dziala na przyklad przy wielu maszynkach proxy postawionych w chmurze (problemy ze skryptami JS na przyklad przy probie updatu opisu profilu, LOLzi 3). a na samym koncu nie ma opcji wstawienia video przez Invidious, jedyna opcja to bezposredni link do natywnego youtube (LOLzi 4). mysle ze devy i devki powinni zastanowic sie nad dopisaniem do "we respect your privacy" tez "but not our product". bo w rzeczywistosci kazdy z nich moze bez problemu sprawdzic kto stoi za kazdym nickiem... o ile sie na to pozwoli ( ͡ ͜ʖ ͡) tyle z polskiego serwisu dla "anonow". i tak zajmuja mnie te rzeczy bo jestem tak beznadziejna ze nie mam co robic tylko narzekac na jakas pierdo-stronke dla ogrow bez zycia.

a z przyjemniejszych rzeczy to wczoraj wyszedl przyjemny album z przyjemna muzyczka na zjazd od MGMT wiec sie wylogowuje i ide sluchac.

#gownowpis #przegryw #damskiprzegryw #bezsens #deepweb #darkweb #tor #muzyka #sluchajzwykopem
bella-baxter - beka z wykop "respects your privacy" czesc druga. portal jest bezuzyte...
  • 18
  • Odpowiedz
@bella-baxter: zawsze myślałem że ukrycie swojej tożsamości jest niemożliwe na internecie. Możesz się zabezpieczać, ale ktoś użyje lepszego narzędzia i odkryje kim jesteś. Tylko najlepsze hakerzy są w stanie to osiągnąć, ale to wymaga dużo wysiłku, i kiedy popełnią jeden błąd to wpadają.
Lepiej się tym nie przejmować
  • Odpowiedz
  • 0
@Tata_Kasi: wbrew pozorom nie jest tak ciezko. nikomu nie udalo sie jeszcze zlamac sieci tor i raczej mala szansa ze komus sie uda w najblizszym czasie (moze ewentualnie jakies NSA probowac podszywac sie pod node'y ale zeby NSA zwrocilo na ciebie uwage to nie wiem jakie walki musialbys robic). poza tym jakis bridge zeby ukryc ze sie uzywa tora, moze jakis prywatny VPN (wystarczy kupic za monero VPS i postawic wlasny
  • Odpowiedz
@bella-baxter: mi chodzi o błąd ludzki. Możesz zrobić to wszystko co opisałaś i będziesz anonimowa. Ale za każdym razem zanim wejdziesz na wykop musisz się upewnić że wszystko działa tak jak powinno, dla mnie to bez sensu. Jeśli dasz wszystko na automat to wcześniej czy później coś się spiepszy a Ty tego nie zauważysz, wejdziesz na wykop i mają Cię.
Ja to widzę tak, dobry haker jeśli będzie chciał/a to mnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Tata_Kasi: nie sadze zeby wchodzenie na wykop wymagalo nie wiadomo czego bo tu wystarczy tylko ukryc ip zeby zadna z osob majaca dostep do twoich logow nie mogla wiedziec skad sie laczysz, tak samo takie rzeczy jak email czy numer telefonu... raczej wchodzenie na wykop to nie sprzedawanie cukierkow zeby ktos sie interesowal i bawil w grubsze dochodzenie
  • Odpowiedz
  • 0
@lexico:

zrezygnował z tor'a, a używałem go jeszcze za czasów silk road https://restoreprivacy.com/tor/ od dawna wiadomo, że służby USA potrafią identyfikować użytkowników tor'a ale co można oczekiwać od anonimowej dziuni z fatalnym gustem muzycznym


to ze uzywal nie znaczy ze rozumial jak dziala. ale czego oczekiwac od chuopka ktory mysli tylko o ruchanku LOLzi xD bo jakby przez chwile skierowal swoja energie w inne rejony to moze udaloby mu sie dojsc
  • Odpowiedz
ale co ja bede pisac komus kto nie rozumie o czym czyta...


@bella-baxter: zakładasz, że jesteś mądrzejsza i druga osoba nie ma (większej) wiedzy
odważne i .... głupie

PS. Podeślij nudesy noobie
  • Odpowiedz
  • 0
@Tata_Kasi: no i jeszcze nie podawac numeru przy rejestracji - tak. ale wtedy wszystkie informacje o nas i o tym co robimy w sieci oddajemy w rece anonimowej firmy o ktorej nic nie wiadomo zarejestrowanej gdzies w Panamie czy innym raju podatkowym (np nord, proton) nie do konca wiedzac co sie z naszymi danymi dzieje i kto je kupuje. majac obsesje na tym punkcie wole przegladac internet inaczej ¯\(ツ)/¯

i tak
  • Odpowiedz
i tak mam obsesje na tym punkcie i wiem ze mam z tym problem


@bella-baxter: ee tam. Jeśli dla Ciebie zabezpieczać się podczas przeglądania internetu to żaden problem, a podejrzewam że nawet jest to rozrywka, to nie ma żadnego problemu.
Dla mnie by to był kłopot, bo najpierw musiałbym się o tym nauczyć a dopiero potem implementować.
  • Odpowiedz
nie ty pierwszy tak zalozyles udowadniajac jednoczesnie tym co piszesz ze sie mylisz


@bella-baxter: stosuj proszę znaki przystankowe, bo właśnie wyszło to, o czym pisałem
  • Odpowiedz
  • 0
@lexico:

stosuj proszę znaki przystankowe, bo właśnie wyszło to, o czym pisałem


wyszlo tyle. ze nie stosuje. interpunkcji. bo na. przyklad mam, z, tym problem. a moze jestem .swiadoma ,czym jest -stylometria. a, moze" po prostu mi sie nie! chce. ?? dzbanuszku + LOLzi xd xdxdxd
  • Odpowiedz