#tibia
Odkryłem dzisiaj kuźnię xd na 110 ek jest sens robić jakiś t1 na coś?
Odkryłem dzisiaj kuźnię xd na 110 ek jest sens robić jakiś t1 na coś?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: 8876
Pobierz
źródło: 1000005598
Pobierz2

Zrobiłem parodię Bedoesa o byciu PK w starym Carlin. Kto biegał z red skullem w 7.6, ten zrozumie ból! Oceńcie sami mirki: https://www.youtube.com/watch?v=SFoFYL5hC7A #tibia #tibia76 #gry #polskirap #nostalgia #tworczoscwlasna #heheszki #deporecords
z
A pacca zawsze kupuje za złotówki także wydatków nie było na to.
źródło: 1000003206
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#tibia #gry #heheszki
źródło: image
Pobierzźródło: image
Pobierz