ma ktoś ten post co chłop ma obraz klienta Tibii na scianie ? dzisiaj na glownej było #tibia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wg mnie hans powinien wprowadzić jakieś nowe drogie blessy aby po dedzie nie spadały skille oraz jeszcze trochę mniej expa tracić po dedzie

Pewnie się z tym nie zgodzicie ale jak ktoś wbija sobie na jakąś godzinkę dziennie to odrabianie expa niekiedy i tydzień czasu może zniechęcić do gry wg mnie. To już nie te czasy try hardow i gra powinna być przyjemnością dla 30 latków którzy grają z nostalgii

#tibia
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vadzior: no, skilla szkoda, przy ostatniej dętce straciłem 10% mlvl gdzie obecnie naturalnie wbijam ok 1% dziennie zakładając przepalenie całej staminy i codzienny wielogodzinny runemaking w dp.
  • Odpowiedz
@euklides: GBE został stworzony aby oddzielić Tibię sprzed wprowadzenia battle eye (YBE) oraz po (GBE). Ale od tego momentu sporo czasu minęło i sporo nowych botów / afer z TC było że większość graczy uważa że powinni wprowadzić nowe kolor serwerów.
Największą afera z tc była możliwość generowania praktycznie nieskonczonej ilości TC przez char bazaar.
  • Odpowiedz
Gdzie lepiej na braindeady, liberty czy yala cmentarz? Gdzie jest ich więcej? A może jest jeszcze jakiś spot warty uwagi? Spadł prey, a mózgi w dobrej cenie, myślę czy nie skorzystać. Zawsze biegałem tam obok LB, ale ostatnio gdzieś wyczytałem, że na yala też są.

#tibia
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@TomcioPalushek: @Vadzior @6kuma @Szr1h @Elev
Jeśli kogoś interesuje rezultat:
Postać to ms lvl 380 niemal także już raczej byłoby chyba trudno wyciągnąć z miejscówki dużo więcej.
Raz na jakiś czas wlazłem w tp i przebiegałem całą drogę od początku klepiąc wszystko co się da ,(na żadnego z tych mobow nie mam bestiary poza braindeadem).
Nie wyszło źle, ale myślałem jednak, że będzie ciut lepiej.

Tyle dobrego,
Kremufka2137 - @TomcioPalushek: @Vadzior @6kuma @Szr1h @Elev 
Jeśli kogoś interesuje ...

źródło: 8876

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Vadzior: jeszcze raz mi spadnie ten prey i bestiarki będą wbite, dlatego jeszcze z raz z niego skorzystam, ostatnie trzy miesiące sobie wziąłem za punkt honoru zamykanie bestiarek ;)
Niemniej w kwestii opłacalności są na tym lvl lepsze miejsca.
  • Odpowiedz
#tibia

Gra tu ktoś na serwerach Pvp? Jeśli tak to mógłby sprawdzić czy jest i was na markecie soulkamas? I jeśli tak to w jakiej cenie bo na antice lipa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest strona tibiamarket.top na której możesz sprawdzić ceny na serwerach które Cię interesują + zobaczyć kiedy były ostatnie logi pobrane z danego serwera.
6kuma - Jest strona tibiamarket.top na której możesz sprawdzić ceny na serwerach któr...

źródło: 1000005616

Pobierz
  • Odpowiedz
@RafczesTV: nie wiem jak na innych serwerach ale u mnie worek z jabłkami na osła kosztuje niecałe 700gp także to też niemal jak za darmo.
W każdym razie boost do speeda zawsze spoko, zwłaszcza na tak małym lvl. Jak się przesiadam z maina 370+ na kapcia 80+ to przeskok szybkości poruszania się jest ogromny.
  • Odpowiedz
możliwe jest żeby w 2012 osoba z gildii rządzącej, bocąca "przemysłowo" (kilkadziesiąt charów), na serwerze pvp miała 40 miliardów gp? tak mi się przypomniało jak kiedyś ziomek z serwera mi opowiadał i tak się zastanawiam czy mi nie ściemniał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
o jakich majątkach największych słyszeliście w tibii?

#tibia
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nighthuntero: nie ma sensu ¯\(ツ)/¯ dla poprawy humoru po prostu
kasę w grze zawsze można wydać, tak jak zrobiłem to teraz, a wcześniej długo ciułałem
jest jeszcze wiele innych rzeczy które mógłbym kupić np. bisowe eq, tiery, itp - sky is the limit
  • Odpowiedz
Witam takie dwa pytanka na dziś mam.
1. Czy mogę jakoś z listy, która pokazuje czas odnowienia bosów usunąć niektórych?
2. Jest jakaś gildia na secura, która przygarnie palika 252 lvl i pokaże co i jak z bosami na ten poziom?
#tibia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fajnie bylo znowu poczuć się jak kiedyś jednak ta gra ma w sobie coś. Założyłem sobie postac na nowym serwerze Kanda. Troszkę ja wyskillowalem, wbilem prawie 50 lvl a po drodze napotkałem już nowe przyjaźnie, pomoc, klan, no i wspólne wypady na exp.
#tibia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adammonster: też myślałem żeby pograć ale nie wiem jaki pop na serwerach był z 12 lat temu. Teraz spojrzałem to 400 ludzi to mało mi się wydaje(i pewno 1/4 to boty) na taki wielki świat, czy to normalnie tak było?
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Herato: tibia jest super rozwinięta obecnie, ale mam 2 zastrzeżenia.
1) za szybko pozwolili wbijać lvle
2) za dużo się traci lvl/skilla

Pod kątem bestiarki, bosstiarki, miejscówek, bossów, taski to o wiele przyjemniej się gra.
Generalnie wolałbym aby maksymalne lvle były na poziomie 1000-1500 a nie 3000+
Dzisiaj 1k lvl jest już kapciem.
  • Odpowiedz
#tibia
Ogólnie muszę stwierdzić ze magiczne profesje są w tej grze niegrywalne. Kilkukrotnie podchodziłem do gry ms/ed, mialem swojego 300 msa, później kupiłem 500, testowałem tez 200 i dramat.
Gra solo to jest katorga, ta profa jest tak papierowa ze wystarczy sekunda żeby go zgasić. Albo bijesz słaby spot, albo bardzo dużo ryzykujesz na lepszym.

Oczywiście mówimy o grze solo

Teraz mam 170 monka i mimo ze nadal papierowy to

Jaką profą grasz?

  • Ms / Ed 19.4% (13)
  • Ek / Rp 59.7% (40)
  • Monk 20.9% (14)

Oddanych głosów: 67

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@henry_: ja gram ed 700+ i sobie chwalę, chyba bym nie zmienił profy
czy papierowy to pewnie tak, na niższych lvl tym bardziej, ale na moim to już masz te 4k hp+ (z kołem pod hp i giftem)
ale dam rade bić solo jakieś duszki (filmsy) itp
do teamu zawsze będzie dla ed miejsce, do bossów też
a w duo np. wczoraj biliśmy z kolegą ekiem rootthingi bo miał w
  • Odpowiedz
@henry_: dlatego ek/rp jest tak popularny, te wave ktore maja magiczne dobre tylko do th a expic z nimi to katorga

ek/rp wbija w klate i nie musi sie przejmowac celowac jakimś wave grająć solo
  • Odpowiedz