@WesolekRomek: Nie zgadzam się xD

To nie jest kwestia atrakcyjności tylko kwestia tego, że Polki są tam po prostu łatwiejsze i się puszczają na prawo i lewo xD

Wychodzą z założenia: wyszalejemy się, a potem wrócimy triumfalnie do Polski poszukać jakiegoś spokojnego faceta (najczęściej z dzieckiem już xD).
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na nocnej zmiane jak nie otaguejsz wpisu to nikt się do Ciebie nie przyczepi a nawet wywiąże sie z wami fajna konwersacja, a na dziennej? Ja piehdole na dziennej jak w lesie gorzej na dziennej jak w chlewie obsranym gownem nie otagujesz wpisu a mirek robak juz ci napisze taguj to gowno albo powie co kuhwa chcesz wpiehdol , wiesz kim ja jestem kuhwa, pracuje za 3 tys zlotych jestem kims kuhwa,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RezuNN: Śmieszki śmieszkami ale pamiętam jak dziś rozpaczliwy temat na sfd jakiegoś młodocianego strongmena o tym, że rodzice kazali mu drewno porąbać i on sobie mięśnie spali i w ogóle mu karierę zniszczyli.
  • Odpowiedz
Słuchajcie, ale w to to już mi nikt nie uwierzy. Pisał do mnie właśnie jeden koleś z Londynu i mówi mi, że na skrzyżowaniu światła się zepsuły i stał gliniarz angielski, który kierował skrzyżowaniem no i ludzie czekali na swoją kolej żeby przejść przez jezdnie no i słuchajcie stał taki facet z zakupami zaczął coś tam mówić po polsku i chciał już przejść przez ulice a ten gliniarz do niego wyciągnął rękę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach