Cały dzień zdychałem, a wystarczyło pół godzinki na tagu #testoviron i jestem jak nowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale to jest jakiś fenomen, że po tylu latach nieaktywności czy jakiegokolwiek znaku życia on w ludziach nadal wyzwala takie emocje i się ciągle o nim gada xD
#testoviron
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak mi się uda to do środy będę mieć aktualizacje statusu Testo.
Czy żyje, gdzie żyje i gdziekolwiek cokolwiek.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#testoviron
  • 236
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#testoviron

gdyby nie testo to bylbym przegrywem

on mi pokazal jak byc czlowiekiem sukcesu

kilka jego filmow dalo mo wiekszy przyklad jakim byc czlowiekiem niz x lat wychowania przez starych
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach