#tenis ten poucza polskich kibiców, że nie pomagają takimi okrzykami XD. Typie ty komentowałeś kiedyś jakiś mecz na RG albo USO gdzie jest po prostu trzoda chlewna? Kolejne polecenie od turystki - obrzydliwe
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tenis Mecz jest wciąż do wygrania. Ale to musi pokazać serce do walki i robić mniej błędów.
Svitolina trochę przyfarciła w pierwszym secie.

Ukrainka ma w nogach też wczoraj długi mecz z Rybakina a Iga krótki z Pegulą więc im dalej tym powinno być lepiej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przegrała na własne życzenie. Gra na mega ryzyku, c--j wie po co w sumie.

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tenis oni mają tam kogoś kompetentnego do komentowania czy trzeba po prostu wchodzić w dupę teamowi Świątek? Baba obiega bekhend a ten, że obiega forhend i jeszcze to p---------e, że tylko długie "akcje" są ładne - wtf? Zero wartości dodanej wnosi ten ich komentarz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bolsonn: żenujące, co najgorsze to nie jest wina samej Igi tylko uszatej. Dla niej to by se pewnie mogła tylko machać paletkom, ale k---a uszata jej namieszała we łbie szarlataństwem typu marka osobista i tatuś pazerny na kasę xD. Isover dla baby
  • Odpowiedz