Ta svitolina nie przegrała jeszcze meczu w tym roku w którym wygrała pierwszego seta oby dziś był ten pierwszy raz #tenis
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Cienka jest ta svitolina nie wiem ile musiałaby mieć farta żeby to wygrać albo jak bardzo iga by musiała przestać grać #tenis
#tenis ten poucza polskich kibiców, że nie pomagają takimi okrzykami XD. Typie ty komentowałeś kiedyś jakiś mecz na RG albo USO gdzie jest po prostu trzoda chlewna? Kolejne polecenie od turystki - obrzydliwe
#tenis ta mączka w Rzymie podczas sesji wieczorna wygląda jak wilgotny gnój pod balonem zimą w Polsce, który się zbiera w takie grudki XD
#tenis Ukrainka spuchła, było widać, ze juz pod koniec 1 seta nie dobiegała.
#tenis Mecz jest wciąż do wygrania. Ale to musi pokazać serce do walki i robić mniej błędów.
Svitolina trochę przyfarciła w pierwszym secie.
Ukrainka ma w nogach też wczoraj długi mecz z Rybakina a Iga krótki z Pegulą więc im dalej tym powinno być lepiej
Svitolina trochę przyfarciła w pierwszym secie.
Ukrainka ma w nogach też wczoraj długi mecz z Rybakina a Iga krótki z Pegulą więc im dalej tym powinno być lepiej
- 1
- 1
#tenis ciekawe czy by poszła srać jakby wygrała tego seta hmmm
#tenis oni mają tam kogoś kompetentnego do komentowania czy trzeba po prostu wchodzić w dupę teamowi Świątek? Baba obiega bekhend a ten, że obiega forhend i jeszcze to p---------e, że tylko długie "akcje" są ładne - wtf? Zero wartości dodanej wnosi ten ich komentarz
@2-aminopirydyna Nie można nic powiedzieć na Igłe ani pani psycholog bo nie będzie wywiadu po meczu proste, a Żelek po przekręcie Zanzibarskim jest na łańcuchu Canal+
- 2
@bolsonn: żenujące, co najgorsze to nie jest wina samej Igi tylko uszatej. Dla niej to by se pewnie mogła tylko machać paletkom, ale k---a uszata jej namieszała we łbie szarlataństwem typu marka osobista i tatuś pazerny na kasę xD. Isover dla baby
- 1
#tenis no ale jak to ? przeciez podobno "wrocila do formy i wygrywa Garrosa w tym roku" XD
@2-aminopirydyna: zadobrze
@borsuk321: już na tagu mamy tutaj lepszy komentarz, ale uszata i sulgostowska by miały incydent kałowy
#tenis no i w dupę pierwszy set -_-
@mamracjewieszotym: niestety
Hahahahaha tyle warta ta forma Świątek #tenis
#tenis
Ale ukra tragicznie serwuje dzisiaj
Ale ukra tragicznie serwuje dzisiaj
Tragiczna jest Iga czemu ona tak pęka w ważnych momentach jak po drugiej stronie jest przeciwniczka która stawia jakikolwiek opór? #tenis
- 0
Gem bez ani jednego trafionego pierwszego serwisu musiał się tak skończyć…
#tenis
#tenis
Coś wspaniałego xD
#tenis
#tenis
Kobiecy tenis w pigułce
#tenis
#tenis
- 10
#tenis
xDDD co poserwowała
xDDD co poserwowała














Można się chyba już szykować na trzeci set