To chyba ze mną jest coś nie tak. Próbowałem zacząć w tym roku poznawać chłopaków na Tinderze i znaleźć kogoś poważniejszego i po tych paru miesiącach mam dość xD. Tak co najmniej 2-3 razy spotkałem się z sześcioma chłopakami.
1. Na początku na Tinderze były miłe słówka, potem się okazało, że chce tylko jednego. Na ostatnim spotkaniu to w ogóle zruchał mnie i kazał iść od razu, bo musiał się do pracy wyspać.
2.
1. Na początku na Tinderze były miłe słówka, potem się okazało, że chce tylko jednego. Na ostatnim spotkaniu to w ogóle zruchał mnie i kazał iść od razu, bo musiał się do pracy wyspać.
2.























źródło: comment_1670781279aHGTNjSc7n329GaZXZvgzf.gif
Pobierz