Pytanie do osób nieśmiałych #teczowepaski

Myślę, że moja nieśmiałość jest...

  • wrodzona (podłoże genetyczne) 6.1% (3)
  • nabyta (niekorzystne środowisko) 40.8% (20)
  • mieszanką dwóch powyższych 53.1% (26)

Oddanych głosów: 49

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vanak no to usun konto a nie stekasz xD ale mnie to wk*rwia, fellow be same janusze, grindr be same zwierzeta, tinder be nikogo fajnego juz nie ma, wszedzie mozna poznac kogos spoko ale moze to z toba jest problem ( ʖ̯)
  • Odpowiedz