Raz w życiu byłem w #teatr . Kurde ale bym poszedł sobie jeszcze raz na takiego Upiora w Operze. Ten klimat, zajebista sprawa na prawdę.
ziemniag - Raz w życiu byłem w #teatr . Kurde ale bym poszedł sobie jeszcze raz na ta...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Limonkova: Białystok - ta sama inscenizacja. Nieco większa scenografia, rozbudowana o prawdziwe organy (zamiast taśmy) instrumentacja, była nawet znacznie lepsza obsada w tytułowej roli, może wróci.

A żeby zobaczyć dobre przedstawienie, wystarczy się kopnąć do Londka - to nie jest wielki problem :)
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: Zwykła kwestia preferencji, ja lubię być bardzo blisko sceny, podążać wzrokiem za aktorami i być "w środku akcji", nie ma niczego złego w oglądaniu tego trochę dalej, jak dla mnei miejsca zupełnie ok
  • Odpowiedz
Szczególnie polecam wykonanie utworów:
- Arka Noego
- Wojna postu z karnawałem
- Krzyk
- Lot Ikara
- Autoportret Witkacego
  • Odpowiedz
Mireczki Mirabelki z #lodz #teatr
Nie ma ktoś do poratowania kodem zniżkowym na bilety do Teatru Powszechnego?
albo dwoma biletami ;)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#teatr #warszawa

Mireczki jestem teatralnym laikiem, będę 20.11 w Warszawie i chciałbym wybrać się dla nowego doświadczenia na jakiś spektakl. Coś na poziomie, ale przystępnego. No i bez zbytnio dołujących tematów, bo będę sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Da radę, czy trzeba miesiąc przed polować na bilety?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień dobry #wroclaw ! Mam pytanie dotyczące teatru Arkady Capitol, które dręczy mnie od kiedy wróciłem ze spektaklu tam. Za pierwszą wizytą problemu nie było, bo siedziałem w drugim rzędzie. Ale teraz przyklapnąłem w dziewiątym i byłem zszokowany, że w tak prestiżowej placówce... scenę zasłaniały mi głowy osób przede mną. Gdy aktor szedł wzdłuż sceny, cała widownia falowała, żeby móc zerknąć na scenę zza drugiej skroni widza przed sobą. Czy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aderonraven: Dlatego, że multikino ma takie rzeczy przebadane pod każdym kątem i mierzą ile Ci popcornu trzeba na sztuki nasypać do kubeczka, żebyś mówił, że jest go dużo. Wiedzą też jak trzeba ludzi posadzić w kinie, żeby nikt nikomu nie zasłaniał. A zarządzający Capitolem wiedzą co najwyżej czy Ci zaproponować Trzech Muszkieterów czy może coś innego.
  • Odpowiedz
@modzelem: Jacek Łuczak w roli Tonia jest g-e-n-i-a-l-n-y :) Naprawdę warto. Czasem dobrze jest podejść lub przedzwonić do kasy 2-3 dni przed spektaklem - wtedy pojawiają się z powrotem zwroty, których nie kupisz w necie. W ogóle polecam pogadać z kasjerkami i nie zdawać się na dostępność biletów w internecie.
  • Odpowiedz
Mało się dzieje w tagu #musical, to coś wrzucę :)

Paulina Janczak w polskiej wersji All for Laura z musicalu Woman in White Andrew Lloyd Webbera.
Fragment przedstawienia MusicaLove w reż. Jakuba Wociala. Do obejrzenia w warszawskiej Rampie i od czasu do czasu na wyjazdach w kraju :)


#muzyka #teatr
wonszsmieszek - Mało się dzieje w tagu #musical, to coś wrzucę :)

Paulina Janczak ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach