Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zrozumiałbym prawdziwego sensu wojny na Ukrainie i mesjańskiego plany wujka Vlodka gdyby nie nasz wybitny geopolityk Benjamin Fulford.
Dla niewtajemniczonych, reptilianie ze zgniłego zachodu potrzebują dzieci by przerabiać je na taki specjalny soczek dający długowieczność. Żyją se takie pieruny po kilkaset lat a potem zmieniają ciało i tak w kółko.

https://meditation539.com/2022/05/05/benjamin-fulford-zarzad-rezerwy-federalnej-odgrodzony-a-na-deutsche-bank-przeprowadzony-nalot-w-ruchu-aby-zdlawic-finansowanie-mafii-chazarskiej/

Widać dlaczego mafia chazarska walczą o życie. Nasze źródła CIA mówią, że sataniścibatalionu Azow ukrywający się w Hucie w Mariupolu walczą na śmierć i życie, bo wiedzą, że zginą gdy tylko ujawnią się tamtejsze zakłady wydobywcze adrenochromu.

I z bonusem

Rosjazaprasza również amerykańskich urzędników, w tym Victorię „pieprzyć UE” Nuland do parlamentarnej komisji badającej działalność amerykańskich laboratoriów biologicznych na Ukrainie. Oznacza to, że okupowane przez mafię chazarską Stany Zjednoczone zostały przyłapane na próbie zabicia większości ludzkości.

..........
A dla wtajemniczonych już pomijam fakt cała teoria z pochodną adrenaliny ośmiesza realne przypadki pedofilii czy seryjnych morderców dla których zabijanie sprawa przyjemność i nie trzeba wymyślać do tego filozofii... Czy nie wchodzimy właśnie w nowy etap usprawiedliwiania wojen. Były tajne laboratoria z covidem to teraz mamy etap z czarną magią i wykorzystywaniem ''wiedzy tajemnej'.

#szury #foliarze #bekazfoliarzy #teoriespiskowe #ukraina #benjaminfulford #ruskapropaganda
  • 15
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: No dobrze, podsumujmy: Ukrainą rządzą żydowscy naziści promujący globalizm i gejostwo, wciągający nałogowo narkotyki i pijący soczek z dzieci, a wolnym czasie robiący broń biologiczną. Coś pominąłem?
  • Odpowiedz
@jakub-krzewicki: Wierzę że mogą istnieć tajne organizacje w Azji tak jak u nas choć teoria: Tajne stowarzyszenie

"Zielonych i czerwonych" liczące 6 milionów członków, w tym 1,8 miliona przestępców i 100 000 zawodowych morderców postawiło organizacji Illuminati ostateczny warunek, że Illuminati zostaną wręcz wymordowani, o ile nie przerwą swoich działań według planu zmierzającego do wyludnienia Ziemi. To chińskie stowarzyszenie weszło w sojusz z Rosją, Chinami, Indiami, Południową Ameryką, ASEANem, wolnymi
  • Odpowiedz
@CegielniaPL: Ja już się w tym gubię. Gdybym był żydem to nie wyemigrowałbym na wschód Europy a tam gdzie nie się lepiej żyje rodakom np. Francja, USA, Niemcy. Nie wiem może żydzi wolą żyć w krajach ogarniętych wojną i Ruskimi albo projekt nietrafiony, nie mogę się zdecydować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: Nie no, wiesz, to ma sens - Żydzi mają dość mieszkania wokół Arabów, którzy ich ciągle męczą to teraz się wyniosą na Ukrainę, gdzie Ukraińcy będą ich ciągle męczyć (i to bardziej niż Arabowie, bo na Bliskim Wschodzie to chociaż mają stosunki z Egiptem, Jordanią i Porozumienia Abrahamowe)
  • Odpowiedz
@CegielniaPL: Emigracja żydów z Palestyny ma sens bez wchodzenia w wojny, geopolitykę i proroctwa. I bez kary boskiej mają zatargi z sąsiadami ale jak będzie i jak to wygląda z migracją żydów to nie wiem. Z żydami kojarzy mi się Usa, Francja, Rosja i Ukraina choć tak na prawdę żydzi i jehowi są rozsiani na całym świecie. Nawet u nas są jacyś żydzi po cywilu nie rzucający sie w tłum.
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: odpalałeś może ten link z bitchute, gdzie niby Hillary Clinton kogoś zabija? Odpaliłem pierwsze 2 sekundy, ale nie znoszę takich klimatów. To jakiś fejur, fotomontaż czy zwykłe gore? Bo z ciekawości może i bym odpalił, ale nie wiem czy chcę (no i uważam, że cały tekst to niezły odjazd autora...)
  • Odpowiedz
@RafalLygrys: Jakiś filmik ostatnio próbowałem odpalić z bitchute i nie wytrzymałem dłużej niż kilka sekund przewijania. Znam osoby które przez kilka lat faszerują się tego typu materiałami o NWO, jaszczuroludziach, handlach dziećmi i w ogóle tematami na które mają zerowy wpływ. Fundują sobie dodatkowy stres i wiedzę tajemną z podejrzanego źródła.
Fulford obecnie to jeden z ważniejszych alternatywnych geopolityków. Twórcy mediów ''alternatywnych'' trzymają swoich widowców w bańkach informacyjnych a ostatnio
  • Odpowiedz