Wpis z mikrobloga

Hej :]

Ostatnio nabyłem switcha oled i...
Pytanko:
1) czy jest na nintendo switch jakaś udana, zoptymalizowana pozycja z Sonic?
2) Na drugi ogień idzie Pokemon na switchu, o których nasłuchałem się i naoglądałem wiele (nie były to przychylne recenzje) :/
Swoje gierki już mam, ale moja partnerka też chce znaleźć coś dla siebie (kiedyś grała w nie na 3DS).
Chcę jej zrobić prezent, ale niech on jest udany xD
Zastanawiam się nad najbezpieczniejszym - Pokemon Shining Pearl lub Diamond.

Za sugestie dzięki ;)

#nintendoswitch #nintendo #switch #pokemon #sonic
  • 29
  • Odpowiedz
  • 0
@LZBNZ: To tak, jest w planach.

Ale skupmy się na prezencie dla mojej :p
Pokemon, tylko który. Kolega wyżej już polecił Sonica - tak jak myślałem, żadne z "nowszych 3D" nie są warte uwagi
  • Odpowiedz
  • 0
@OcelotEater: Właśnie widzę, że na metacritic Arceus zbiera pozytywy, ale na polskich reckach, i na gry-online średnio to leci :D
Albo my polacy jesteśmy tacy wybredni, albo za granicą ludzie tak niskie wymagania mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciężko mi się przekonać do tych OpenWorld. Moja dziewczyna oglądała reckę Arceusa, i tak średnio po "odsłuchu". Ponarzekali na optymalizację na switchu i jej mina zrzedła.
  • Odpowiedz
Wszystko zależy w co Twoja kobitka lubi grać i czy w ogóle lubi.

Moja graczem nie jest ale wspólnie przeszliśmy yoshi crafted world (bardzo fajne, wspólne kombinowanie jak znaleźć pieski itd), Mario 3d World. Captain Toad Treausre tracker też w pyte gierka. Nie podszedł nam za to Luigi Mansion. Nie mogę też polecić overcooked bo... tylko się człowiek denerwuje ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wspólnie ogrywamy teraz Kirby
  • Odpowiedz
  • 0
@LZBNZ: W zasadzie podałeś wszystko, co chcę ograć z nią w przyszłości - za wyjątkiem overcooked (mam te same zdanie) xD
  • Odpowiedz
  • 0
@OcelotEater: Noo sam się zastanawiam jak to z nimi dzisiaj jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale póki co zerkam tam z przyzwyczajenia, zaraz po oglądnięciu recek na yt.
  • Odpowiedz
  • 0
@OcelotEater
@LZBNZ

To jak chopoki? Pokemon Arceus byłby do przejścia, a te wspomniane przeze mnie? Brilliant Diamond i Shining Pearl?
Wyglądają okej, z uwagi na po prostu remake z DS'a. Powrót do korzeni, czy cuś.
Naprawdę, konkretnie chodzi mi o nią. Czyli coś co może sobie sama pykać. Ja mam diablo 2 xDD
Strikte Pokemoje i Sonic.
  • Odpowiedz
@wozon: akurat ja w pokemony w ogóle nie grałem bo dla mnie są za nudne XD

Zapomniałem polecić Mario & Rabbids kingdom battle, a jak się spodoba to druga część sparkling coś tam :D Bardzo fajne gierki
  • Odpowiedz
@wozon jak chce w dobrego remake'a w świecie pokemonów zagrać to najlepiej heart gold/soul silver ale to wiadomo, nie na pstryczka. Arceus to najlepsze co wyszło od kilku lat z gier o Pokemonach.
  • Odpowiedz
  • 0
@OcelotEater: ( _) kurła dobra. Wszędzie o tym Arceusie. Kupię i z bańki.

Dzięki wszystkim zgromadzonym. Świeć Panie nad mą duszą jeśli zawiedzie.
  • Odpowiedz
  • 0
Misja wykonana, paczka jutro dojdzie.

Nagrody dla uczestników spotkania:
200 exp
3 punkty statystyk do rozdania
  • Odpowiedz
@wozon: Kupiłem Sonic Colours ostatnio i imo dosyć dobrze się w niego gra po zainstalowaniu aktualizacji. Przeszedłem grę na Wii kiedyś i nie widzę zbytnich różnic w performancie
  • Odpowiedz
@wozon: Na GryOnline GotY roku 2022 ma 4,6 i jedyne pozycje powyżej 9,0 to goticzki, hirołsy trujeczka i enefes andergrand więc ja bym się nie sugerował. Arceus najlepsza singlowa pozycja pokemonowa, najbezpieczniejsze "klasyczne" tak jak piszesz Brilliant Diamond/Shining Pearl, natomiast jeżeli różowa grała trochę multika w poksach to niestety ale Scarlet/Violet zostają.
  • Odpowiedz