Dzwoni zięć do teściowej:
- Mamo, dostałem pracę!
- Gratuluję! Jaką?
- Zostałem komornikiem.
- Co?!
- Mama już wie dlaczego dzwonię?
#suchar
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 153
@hacerking: Dwóch Arabów przyjechało do Polski i założyło między sobą, który z nich się lepiej zintegruje z naszym krajem.

Mija rok, spotykają się i pierwszy mówi:

- No ja właśnie skończyłem z dzieciakami oglądać skoki narciarskie w TV, żona ugotowała na obiad schabowy z mizerią i ziemniakami, a zaraz zabieram je do muzeum Powstania Warszawskiego, a ty?

  • Odpowiedz
#suchar Św Mikolaj leci nad Afryką i pyta reniferka.
- Czemu te dzieci takie chude?
- Bo nic nie jedzą.
- A jak nic nie jedzą to nie będzie prezentów.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#suchar
Wchodzi facet na dyskotekę w Wołominie, ochroniarz go pyta:
- Ma Pan pistolet?
- Nie.
- A może ma Pan nóż?
- Nie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wraca mąż do domu i widzi w łóżku żonę z kochankiem:
- Co wy tu robicie!?
Żona odwraca się do kochanka i mówi:
- Mówiłam ci, że to debil.
#suchar
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#suchar Podczas przerwy w teatrze Marian poszedł do toalety.
- Wspaniała sztuka, prawda? - odzywa się stojący obok facet.
- Panie, patrz pan przed siebie, a nie mi tu zaglądać!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szalejacy kryzys finansowy. Dzwoni bankier do bankiera:
- Czesc stary, jak sypiasz?
- Jak niemowle.
- Zartujesz?
- Nie. Wczoraj cala noc plakalem i dwa razy sie zesralem
#suchar
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam dla was naprawdę stary dowcip:

Indianie przychodzą do szamana i pytają:
- Jaka będzie zima w tym roku?
- Bardzo mroźna, zbierajcie chrust na opał.

Jednak
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Były więzień przechodzi przez granicę i prowadzi rower. Przez ramę roweru przewieszony jest sporych rozmiarów worek. Celnik pyta:
- Co pan tam wiezie?
- Piasek.
- Proszę przejść na bok, zaraz to sprawdzimy.
Celnik sprawdza zawartość worka i okazuje się, że rzeczywiście w środku jest tylko piasek. Sytuacja powtarza się kilka razy dziennie i za każdym razem zawartość worka jest identyczna. Pewnego razu celnik nie wytrzymuje i mówi:
- Ja pana znam. Wiem, że pan coś przemyca.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ciekawe, czy ktoś się nabiera na takie rzeczy


@kryminalnykwadrans: Raczej tak. Jedna ze znajomych, pani w wieku balzakowskim, dostała coś takiego i spanikowana wyłączyła komputer, jak to ona określiła "z palca". Potem zadzwoniła do mnie, co ona ma teraz z tym zrobić i do kogo się zgłosić. Przecież niczego nie robiła z komputerem, tylko allegro, ceneo i tym podobne. Była już gotowa wysłać na ten adres wiadomość i dać się
  • Odpowiedz