Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Czujeglod10: 2 minuty
@Czujeglod10: Zazwyczaj z 4min ale tak maks 15
@pawlikmajster: mam ten sam problem xd
- 4
Nasza propozycje na dzisiejsza gale UFC 267:
Albert Duraev (14-3) vs. Roman Kopylov (8-1)
Starcie dwóch Rosjan w dywizji średniej, kursy na Alberta mocno pospadały, jednak nie ulega wątpliwości, że jest jednym z największych faworytów tej karty. I słusznie – Duraev w każdym aspekcie powinien być zdecydowanie bardziej niebezpieczny od swojego rywala, który wchodzi do tego starcia po dwuletniej absencji w zastępstwie za Włocha Alessio di Chirico. Kopylov to solidny zawodnik, jednak patrząc
Albert Duraev (14-3) vs. Roman Kopylov (8-1)
Starcie dwóch Rosjan w dywizji średniej, kursy na Alberta mocno pospadały, jednak nie ulega wątpliwości, że jest jednym z największych faworytów tej karty. I słusznie – Duraev w każdym aspekcie powinien być zdecydowanie bardziej niebezpieczny od swojego rywala, który wchodzi do tego starcia po dwuletniej absencji w zastępstwie za Włocha Alessio di Chirico. Kopylov to solidny zawodnik, jednak patrząc
- 0
2 Typy nie mogłem napisać, nie wiem czemu wiec zapraszam tutaj na strone https://typymma.pl/ufc-267-typy-bukmacherskie/?fbclid=IwAR3RjJ7wTrChEQj1_8uIomDbL3lDC5HxE3mao0X7UnsnJuuRNB0DS1cZLac I też zapraszam na grupe na fb: https://www.facebook.com/groups/1138726533157006
- 1
Da się jakoś skopiować kupon w #sts aby postawić te same zakłady co udostępniony kupon?
#bukmacherka
#bukmacherka
- 0
Wypłaciłem. Macie rację. Za duże ryzyko. Poniżej reszta kuponu jeśli kogoś interesuje
źródło: comment_1635089337OkZv3mISb4QJdTRwQnT90X.jpg
Pobierz@KniazZvyrdas: to tylko 50 złotych, nie ma co przeżywać tylko zostawić i niech się dzieje co chce
- 0
eh to uczucie kiedy wysyłasz sobie taśmę z małymi kursami i w pierwszym meczu (-4,5 bramki kurs 1,1) padają 4 bramki w 40 minut (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#sts #bukmacherka
#sts #bukmacherka
@Lefty XD klasycznie, jeden się w--------i na starcie i już można w spokoju oglądać resztę
- 2
@WarmWeather: no już teoretycznie wygrali więc oby autobus w 11 osób i czekamy 45 min ( ͡° ͜ʖ ͡°)
poszedł jeszcze drugi kupon na manu vs liverpool i real vs barca, ale odpiąłem wrotki, bo kupon za 5zł ma dać wygraną 1800 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
poszedł jeszcze drugi kupon na manu vs liverpool i real vs barca, ale odpiąłem wrotki, bo kupon za 5zł ma dać wygraną 1800 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Don_Lukasio: wlasnie nie moge, bo mi wyskakuje jakis blad xd
- 1
Nasza propozycja na dzisiejsza gale KSW 64:
Sebastian Przybysz (8-2) vs. Bruno Santos (10-2)
Walka wieczoru, pojedynek na pięciorundowym dystansie wydaje się „na papierze” być jedną z najlepszych sportowych walk tego roku w KSW. Obaj zawodnicy walczyli z Antunem Raciciem, przewalczając z nim po pięć rund w walkach mistrzowskich. Jak dobrze wiemy, Przybysz wygrał, Santos zaś minimalnie przegrał. Jestem piekielnie ciekawy tego starcia, obaj fighterzy robią nadal progres, Santos zaprezentował się bardzo dobrze w
Sebastian Przybysz (8-2) vs. Bruno Santos (10-2)
Walka wieczoru, pojedynek na pięciorundowym dystansie wydaje się „na papierze” być jedną z najlepszych sportowych walk tego roku w KSW. Obaj zawodnicy walczyli z Antunem Raciciem, przewalczając z nim po pięć rund w walkach mistrzowskich. Jak dobrze wiemy, Przybysz wygrał, Santos zaś minimalnie przegrał. Jestem piekielnie ciekawy tego starcia, obaj fighterzy robią nadal progres, Santos zaprezentował się bardzo dobrze w
- 1
Nasza propozycja na dzisiejsza gale KSW 64:
Adam Tomasik (5-0) vs. Oumar Sy (4-0)
Galę otworzy bardzo interesujące starcie ciekawych prospektów kategorii półciężkiej. O Oumarze Sy mówiło się już w kontekście poprzednich gal, więc myślę, że nie jest to transfer tylko na chwilę i organizacja będzie chciała go tutaj budować. Rywalem Francuza będzie podobnie jak on niepokonany Adam Tomasik, który po szybkim zwycięstwie na Babilon MMA 22 dostaje dzisiaj swoją szansę w najlepszej polskiej
Adam Tomasik (5-0) vs. Oumar Sy (4-0)
Galę otworzy bardzo interesujące starcie ciekawych prospektów kategorii półciężkiej. O Oumarze Sy mówiło się już w kontekście poprzednich gal, więc myślę, że nie jest to transfer tylko na chwilę i organizacja będzie chciała go tutaj budować. Rywalem Francuza będzie podobnie jak on niepokonany Adam Tomasik, który po szybkim zwycięstwie na Babilon MMA 22 dostaje dzisiaj swoją szansę w najlepszej polskiej
- 0
Co sądzicie o tych typach którzy proponują „wspólną” grę u buka? Chodzi mi o taką sytuacje gdzie Ci „eksperci” dają każdego dnia jakieś typy ale oczekują zawsze % z wygranej. Grał ktoś na takiej zasadzie? Niby brzmi to absurdalnie ale z drugiej strony są ludzie którzy mają nosa i dają ciekawe typy.
#mecz #bukmacherka #sts
#mecz #bukmacherka #sts
@Dominik99987
To jest absurdalne.
To jest absurdalne.
- 0
@Dominik99987: ja tak freebeta zagralem kiedys ale z kolega wpadlo po pare stow
- 0
Czy ktoś ma jeszcze problem z wpłata siana do sts? Z------i mi pieniądze, a depozyt pusty
#mecz #sts #bukmacherka
#mecz #sts #bukmacherka
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 99
@plakplak99: gdybym ja obstawił taki kupon to pewnie nie wszedłby jeden mecz, dodatkowo faworyt spotkania straciłby bramkę w ostatnich minutach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@Zimny-jak-lod: na mistrzostwa LoLa założyłem konto, wpłaciłem hajs z Revoluta i dopiero potem doczytałem że wypłacać można tylko do banku xD
Można na STS dwa razy ten sam kupon postawić ? #sts #bukmacherka
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@fluchtlinge_willkommen hahaha daj spokoj, wejdzie wejdzie wszystko wejdzie elegancko
Chciałem dać znajomemu link polecający do rejestracji, a tam coś takiego.
Konto mam już kilka lat, nie raz już taką kwotą obróciłem, a dalej jest to jako nieaktywne. Ktoś wie o co chodzi?
#sts #bukmacherka
Konto mam już kilka lat, nie raz już taką kwotą obróciłem, a dalej jest to jako nieaktywne. Ktoś wie o co chodzi?
#sts #bukmacherka
źródło: comment_1633718232P0EvEcBpCRaGbCrxCKnsCS.jpg
Pobierz@SpiderFYM najprościej to napisać do boku, żeby jasno Ci odpowiedzieli na to pytanie, bo wg Ciebie i wg regulaminu warunek spelniles - no bo co innego? Włącz livechat i smaruj :) a, i jak wyrzuci Ci w odpowiedzi taka regułkę, to nie pytaj czy konsultant ma wylew i nie potrafi przeczytać prostego zdania - mogą być problemy, wiem coś o tym ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡






























Fortuna plusy:
- przejrzysta aplikacja
- dosyć bogata oferta
- NHL
a) BETFAN - bet builder, my bet (można zgłaszać własne zakłady), bardzo bogata oferta zakładów włącznie z wieloma zdarzeniami statystycznymi czy specjalnymi, można łączyć prematch z live (na Fortunie na przykład nie można), na start mają z kodem EKIPA cashback do 600 zł na pierwszy zakład (jak nie wejdzie, zwracają 100% stawki w formie bonusu z zaledwie 1-krotnym