Steem jest moim ulubionym projektem blockchainowym, ale skłamałbym gdybym twierdził, że wszystko jest tam idealnie.
Wiele osób w dalszym ciągu słusznie narzeka, że najlepsze treści dostają groszę, gdy jakieś przeciętności świecą w trending. Problemów jest jeszcze dużo więcej, ale problem wynagradzania najlepszych treści postanowiliśmy spróbować rozwiązać, budując Wise - protokół drugiej warstwy dla blockchaina Steem, mający ułatwić mądre głosowanie.
W załączniku krótkie TL;DR;, a w poście linkowanym poniżej już nieco dokładniejsze wyjaśnienie :)
-
Wiele osób w dalszym ciągu słusznie narzeka, że najlepsze treści dostają groszę, gdy jakieś przeciętności świecą w trending. Problemów jest jeszcze dużo więcej, ale problem wynagradzania najlepszych treści postanowiliśmy spróbować rozwiązać, budując Wise - protokół drugiej warstwy dla blockchaina Steem, mający ułatwić mądre głosowanie.
W załączniku krótkie TL;DR;, a w poście linkowanym poniżej już nieco dokładniejsze wyjaśnienie :)
-





















#nadtag #strimi
źródło: comment_WmoZlZ80mc6Cb9ulBhj3miMECDMbanFg.jpg
PobierzPamiętam trafiłem kiedyś na taką stronę jak bana miałem. Identyczna kopia wykopa z mikroblogiem i znaleziskami. Jednak jak mówiłem pusta.