Dobry wieczór... Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Nowe premki w WOT to jest jakaś porażka. Ja myślę, ze te pomidorowe #!$%@? głupie społeczeństwo, ta #!$%@? banda imbecyli, która kupowała te OP czołgi to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie w grę jak moje, gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, klanówki, wszystko
@DON_SOSNOWCA: OP są po prostu. Liberte w garnek z bliska jeszcze łatwo trafić, ale Defender to już inna bajka. Ta jego dolna płyta ma pancerz pomiędzy IS-8 a IS-7 no a przecież to 8 a nie 9 czy 10 tier. Boki też ma bardzo mocne.
@Gother: 110 z odległości rozwaliłem defendera bez utraty hp. Wbijam się w dolną płytę mając 215mm penetracji, o ile nie zdąży skątować. IS-3 ma łatwiej, bo penetracja wyższa. Potrafi dignąć, jak masz wylosowaną penetrację poniżej średniej lub zmieni kąt dolnej płyty przestawiając się. Defender jest mocny, jak jest blisko. Ogólnie premki IS-6, czy KV-5 nie mają podjazdu do tego czołgu. KV-5 bez golda nie ma szans przebić defendera, gdyż nawet dinga
Na sali sądowej potrafi zeznać, że pracował w Kancelarii Sejmu i że rząd wysłał go na placówkę dyplomatyczną do Niemiec (co jest bzdurą), a sędzia bez mrugnięcia okiem dyktuje to do protokołu. W Wikipedii przy wykształceniu Stonogi wpisano: „Uniwersytet Warszawski”. Jako źródło podany jest reportaż, w którym dziennikarka go cytuje, że studiował tam prawo. Wystarczy sprawdzić na UW: nikt nigdy o takim nazwisku tam nie studiował. Innemu dziennikarzowi mówił, że jest inżynierem,
Zdarzbóg. Coś się... coś się zniweczyło i nie dało się zapisać to raz jeszcze rzeknę. Na wolnej elekcyji wynik Jakuba Ludwika Sobieskiego to jest jakiś blamaż. Ja dumam, że ta polska, do diabła, głupia szlachta ta, #!$%@?, konfederacja imbecyli, która wotowała na tych chamów, #!$%@? macierzy synów z Saksonii to jest jakaś, do diabła, niekoherencja. Li tylko tyle dla was, jeśli tyle dla was, panowie bracia, taki zaaa... taki zapał dla dobra
Witam Was w to piękne niedzielne popołudnie. Ogłaszam wielką akcję promocyjną na rzecz fundacji. Każda osoba, która w dniach 19-23 marca obdaruje fundację kwotą 10 złotych weźmie udział w losowaniu prezentu ode mnie w postaci 50% zebranej w ten sposób kwoty, która będzie przeznaczona na cele statutowe fundacji a zatem na pomoc ludziom, którzy jej potrzebują. Ogłoszenie zwycięzcy odbędzie się w najbliższy czwartek 23.03.2017 r., o godzinie 21.30 podczas czatu
Takie komunikaty zamieszcza na swoim fanpagu. Ciekawe ilu z jego głupawych zwolenników jeszcze wierzy, że będąc ściganym listem gończym i ukrywając się za granicą ma jeszcze czas na "akcje charytatywne"?
@matador74: trochę xD że ktokolwiek temu typowi coś wpłacał po tych kompromitacjach. Ale w sumie czego się spodziwać po kraju w którym piosenkarz wszedł ze swoją nową partią na luzie do sejmu.