Potrzebuje skryptu php który przydzieli używaną bazę SQL zależnie od zalogowanego użytkownika (chodzi o rozdzielenie baz osobno)
np. mam 3 bazy ale chciałbym aby connect (localhost, login, pass) był zależny od usera który loguje
User1 == use database1
User2 == use database2
np. mam 3 bazy ale chciałbym aby connect (localhost, login, pass) był zależny od usera który loguje
User1 == use database1
User2 == use database2
































Na razie sprawdzałem na Cognity. Interesuje mnie solidna dawka wiedzy z samego SQL, rzeczy typu T-SQL jeśli będą mi potrzebne będę ogarniał później. Mam podstawy, czyli piszę proste
Komentarz usunięty przez autora