Mirasy, czy istnieje możliwość "połączenia" pilotów?
Mam głośniki Edifier R2000DB i TV LG.
Problematyczna sprawa operować na dwóch a nawet 3 (kablówka) pilotach, tym bardziej że pilot od głośników jest mało poręczny.
#komputery
#edifier
#sprzetaudio
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majsterzpolski: Ja kupiłem taki https://allegro.pl/produkt/pilot-one-for-all-urc1240-czarny-54c-d88f-d8f6-4857-ac47-673baa105bc8?utm_source=notification&utm_medium=buyerCart&utm_campaign=transaction-notifications-buyercart&snapshot=MjAyMC0wOC0xNFQxMDozNTo1MC44NzJaO2J1eWVyOzZjNjNkMWU0YWQ1MmM4MDMyYmNiZTIxNzM2Y2QwYjg2MTBmNWQzZGE3ZmU2MzQyZmEzNzlmNWYzYzgxYmEyMWY%253D

Dość dawno temu, może są jakieś lepsze modele nie znam się. Programowanie z intrukjkcją, wpisujesz co każą, żeby zeskanować urządzenia, przypisujesz do skrótów i tyle, raczej z 10min max to zajęło.
  • Odpowiedz
Cześć Mirki i Mirabelki

Mam taki problem. Kupiłem używany amplituner. Chcę go podłączyć do PC z win 10 w taki sposób, żeby karta graficzna dawała sygnał z dźwiękiem do amplitunera (display port->hdmi) zaś obraz również pochodził z karty i był wysłany bezpośrednio do TV (hdmi-hdmi) z pominięciem amplitunera.

Amplituner Pioneer VSX-LX303
Karta graficzna XFX RX580 (niedługo wymiana na nową)
zbysze_kk - Cześć Mirki i Mirabelki

Mam taki problem. Kupiłem używany amplituner. Ch...

źródło: graf audio i wideo

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zbysze_kk: ciężka sprawa. Sporo się ostatnio nad tym głowiłem w moim setupie, ale mój amplituner nie obługuje atmos więc optyczny spokojnie wystarczył.
Najprościej byłoby kupić nowszy amplituner który będzie obsługiwał wszystkie nowe standardy i będzie miał dwa wyjścia 4k. No ale te tanie nie są.

To może tak:
PC hdmi 1 -> amplituner
PC hdmi 2
only - @zbysze_kk: ciężka sprawa. Sporo się ostatnio nad tym głowiłem w moim setupie,...

źródło: EDHUczP

Pobierz
  • Odpowiedz
Jakie dobre kino domowe (no dobre do 3k ( ͡° ͜ʖ ͡°)) byście polecili? Co tam macie u siebie? Potrzebuje coś do LG G2, fajnie jakby miało bluetooth/wifi żeby można było też nutki z telefonu/kompa puszczać.

PS. Po co w amplituderze w kinie domowym są wzmacniacze obrazu jeśli telewizor ogarnia sam z siebie HDR/4k/Dolby? Czy wtedy to się wyłącza czy mimo wszystko przechodzi przez ten amplituder razem z
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#muzyka #audio #sprzetaudio #stereo

Hej Mirki. Kupiłem pod tv zestaw bluetooth Creativa 2.1 by słuchać muzyki z yt. Wydałem 300zl ale jednak brakuje mi trochę mocy. Chciałbym by grały głośniej. Czy gdybym kupił wzmacniacz albo amplituner i podłączył się z tym zestawem przez niego to by coś dało?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witajta Myrki,
Pomóżta w jednej kwestii - otóż mam dobrej jakości głośniki z kablem aux.
Do tej pory podłączałem je pod stary telewizor właśnie pod aux i wszystko dudniło jak cholera, ale dzisiaj nabyłem droga zakupu nowy telewizorek i nie bardzo mogę je podłączyć.
Jack pasuje jedynie pod wejście AV, jednak podłączenie nic nie daje.
W telewizorku są jeszcze wejścia na kabel optyczny i HDMI ARC, z tym że nie mam tego
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam używanych głośników z jackiem 3,5mm do komputera, do wszystkiego i niczego - gry, filmy, muzyka, oglądanie różnego gówna na yt. Obecnie jadę na Logitechu X-220, a przynajmniej jechałem bo chyba właśnie zdechły xd Co ciekawego znajdę do 200PLN i gdzie najlepiej szukać?
#audio #sprzetaudio
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirki, całe życie latałem na przewodowych słuchawkach ale najwyższa pora zmienić na coś bezprzewodowego, dlatego:

szukam słuchawek bezprzewodowych do powiedzmy 800 złotych netto (b2b), do tej pory siedziałem na akg k271 mk2 i są dla mnie idealne po delikatnym EQ, coś podobnego by mnie zadowoliło. Zależy mi na:
- jakimkolwiek wygłuszeniu, wystarczy jak po prostu są zamknięte, nie musi to być anc (nie dyskwalifikuję za brak)
- najlepiej bez skóry, wolę materiał (nawet jeśli gorzej
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dawno się już tu nie logowałem, ale potrzebuję specjalistów
#sluchawki #audioboners #sprzetaudio #audio
zostali tu jacyś? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przy okazji polecam Beyerdynamic DT770 Pro X, prawdziwie analityczne (chociaż nie traci się przyjemności odsłuchu) - dobrze kontrolują bas, coś tam gra w dole, a góra jest taka że ujawnia nowe kwestie (i nie boli!)
g.....a - Dawno się już tu nie logowałem, ale potrzebuję specjalistów
#sluchawki #aud...

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@xiv7: czyli w stacjonarnym można pomacać a na odległość nie. Kurde jak będą niewygodne to co ja wtedy zrobię. Może mają na stanie we Wrocławiu to można by było przymierzyć. A tych silikonowych nakładek mam mnóstwo. Piszą na necie że są wygodne..
  • Odpowiedz
@rachu: nie podłączysz, bo ten mikrofon ma już wbudowany przedwzmacniacz i przetwornik a/c z interfejsem USB. Musisz mieć mikrofon z wyjściem analogowym.
  • Odpowiedz
@audio_maniak Odwróć budżet, przeznacz 300zł na słuchawki, a 100 na dongla.
A z uwieraniem to będzie sprawa indywidualna, o ile nie weźmiesz czegoś mikroskopijnego w stylu Moondrop Quarks 2 to ciężko przewidzieć jak będzie w twoim przypadku. Moondrop LAN też są stosunkowo małe.
  • Odpowiedz
SIemanko
Kupiłem ostatnio słuchawki ATH-M20xBT i przy pierwszym słuchaniu muzyki słyszę na lewej słuchawce takie "pierdzenie". Sprawdzałem na różnych urządzeniach i jest to samo przez kabel i bluetooth a na kompie to w ogóle przez kabel prawa słuchawka nie działa. Dać na reklamację czy jeszcze jakoś łatwo można problem rozwiązać ?
#muzyka #sluchawki #sprzetaudio #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@apeee: Teraz pytanie: co poleciało z takim p------------m?
Tutaj najlepiej nadawałby się kawałek: Stachursky - Typ niepokorny z takim jebnięciem na początku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz