Hej Mirki! Polecacie jakis Telewizor do 2600zl 48-49 lub 50 cali w 4k z malym input lagiem?
Najlepiej z android nougat
Do grania z PCeta
spoofkonto ( ͡° ͜
Najlepiej z android nougat
Do grania z PCeta
spoofkonto ( ͡° ͜
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
4

Już w poniedziałek będzie można kupić w Biedronce Soundbara za 199zł
z
źródło: comment_70msbnbMBBLbBEK5qPp06F08FKdCtEQI.jpg
PobierzJa to wiesz, mam w sumie po drodze do roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_ycy9rHYqFgsJThpDVExoqYmFy129dZfv.jpg
Pobierz
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Ale nie jestem pewien czy przypadkiem w HDMI nie upchneli dźwięku analogowego bo światło na pewno jest cyfrowe