@onlajf: Tylko DCS, jest kilka śmigłowców, które kupujesz osobno (podstawka DCS jest darmowa) - Huey, Black Shark, Mi-8

EDIT: Aha cywilnych też? No to podobno Take On: Helicopters jest spoko.
  • Odpowiedz
Sobota - VII Nie kradnij (prod.Matheo) - X PRZYKAZAŃ

bit robi robotę :d

Dobranoc miraski ! ;)

Jutro
n4nowaty - Sobota - VII Nie kradnij (prod.Matheo) - X PRZYKAZAŃ

bit robi robotę :d

...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

20 km ode mnie rozbił się dzisiaj śmigłowiec Mi-2 . Lot prywatny, siedem osób na pokładzie, 5 przetransportowanych do szpitala, bez obrażeń zagrażających życiu. Wstępnie za przyczynę uznaje się awarię silnika.

Miejsce zdarzenia, miejscowość Czysta k/Słupska

Więcej informacji + galeria zdjęć + wideo z miejsca zdarzenia http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140501/POWIATSLUPSKI/140509983

#lotnictwo #smiglowce
Kennedy - 20 km ode mnie rozbił się dzisiaj śmigłowiec Mi-2 . Lot prywatny, siedem os...

źródło: comment_XhgvFrE8ekEv8gHCLVn0Ztsxp5utCdoJ.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ufos: Crysis 3 już niewiele brakuje. W zasadzie tylko AA nadal leży, a reszta jest na dość znośnym poziomie. Inna sprawa, że twórcy gier robią kaszane bo wszystko jest brązowe i się świeci jakby było zrobione z polerowanego aluminium.
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: (#) XD tak i dlatego stany sa takie bogate. Nie tam, ze maja ponad 300mln mieszkancow i prawdopodobnie dojda do 500mln w 2050, wolna gospodarke, niskie podatki, merytokracje. Sa bogaci to ich firmy produkuja najbardziej zaawansowany sprzet, wysokie pkb wymusza innowacje, bo nie pojada na efekcie konwergencji. Nie maja kogo doganiac. Co kurde maja przyjezdzac tutaj i kupowac pierdokoptery do swojej armii?
  • Odpowiedz