Szukam pilnie porady w zakresie smartfona do 1k. Mam kilka następujących propozycji
1) Redmi Note 9 Pro 6/64
2) Oppo A91 8/128
3) Realme 7 8/128
Który z nich byłby najlepszym wyborem? Może jakaś dobra dusza miałaby jeszcze jakąś inna propozycje - to zawsze mile widziane.
#telefony #smartfony #xiaomi #smartfon #elektronika
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#smartfony #elektronika #android Mam LG G6, jestem bardzo zadowolona, nic mi nie trzeba, może poza indukcyjnym ładowaniem. Tyle że zaczęło padać gniazdo ładowania i bateria już zjechana.
Opłaca się wymieniać gniazdo i baterię czy kupić coś innego?

Jeśli kupić inne, to co godnie zastąpi LG G6? Liczy się dla mnie przede wszystkim jakoś foto.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miraski, posiadam redmi note 7 i od czasu aktualizacji do miui 12 a przynajmniej mi się tak wydaje mam sporadyczny problem z powiadomieniami np z Messenger oraz gdy wchodzę w wiadomości SMS mam "limit" wiadomości do których mogę przewinąć wstecz więc tcyh starszych nie mogę w żaden sposób zobaczyć. Ktoś ma podobny problem i wie jak to rozwiązać? #xiaomi #redmi #redminote7 #android #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#smartfony gdzie kupię folię na #p30pro taką jak fabrycznie montuje producent? Albo najbardziej zbliżoną do tej, gdzie zachodzi trochę na zaokrąglenia i nie zostawia jakiś dziwnych śladów
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam ta folie z RTV euro AGD na telefonie za 80zl co niby mieli mi wymieniać ja za każdym razem gdy mi się coś stanie (przez 2lata?) właśnie mi wyszły bąbelki to tam po prostu śmigam z telefonem i z paragonem/faktura i mi wymieniają od kopa? Tak to działa? Ktoś wymieniał?
#rtveuroagd
#smartfony
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, który z tej trójki? Obecnie posiadam moto z2 play i jestem zadowolony, ale bateria już widzi światełko w tunelu i muli, mam raczej casualowe wymagania: przeglądarka, wykop, youtube, żeby aparat nie był gorszy niż w moim obecnym, żeby nie było też problemów z położeniem szkła na wyświetlacz i chyba tyle. Bardzo proszę o opinie #smartfony #motorola #samsung #xiaomi #kiciochpyta #telefony

Który? Pomużcia!

  • samsung m21 25.0% (5)
  • motorola g8 power 20.0% (4)
  • note 9 pro 55.0% (11)

Oddanych głosów: 20

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jontek6: Jedyna zaleta Note 9 Pro to kilka % wiecej punktow w benchmarkach, cala reszta na korzysc M21. Szczegolnie ekran, bateria, nakladka systemowa i wsparcie. Do tego jest akurat na promo w Euro RTV - 8 stówek na raty. Pytasz na tagu opanowanym przez sekte Ksiaomi, jakbys wrzucil do ankiety Redmi 4x tez by pewnie wygral. Najwieksza zaleta G8 Power to czysty Android jak ktos lubi.
  • Odpowiedz
@Jontek6: Jeśli oczekujesz opcji profilowania kont Androidowych to nie polecam Samsunga M21 - bo wykastrowali wszystkie telefony z tej funkcji. Gdybym wiedział to na pewno wybrałbym inny telefon...
  • Odpowiedz
@Gorrann: nie mamy pojecia bo nikt sie nie chwalił nam jeszcze ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale sami rozmyślamy nad własniem jednym z foteli i tymi Biurkami Gamingowymi co sie pojawily od BlitzWolf ( ͡ ͜ʖ ͡)

Co do samej firmy mamy sporo elektroniki od nich i zawsze wszystko bardzo dobrze wypada od nich
  • Odpowiedz
Ma ktoś smartfon Motorola One Zoom?
Chodzi mi przede wszystkim o ocenę wydajności - czy się nie przycina i nie przegrzewa przy intensywnym użytkowaniu. Na ile realnie starcza bateria przy intensywnym młóceniu.
#smartfon #smartfony #motorola #cokupic
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nowak_g: @dulux23: Waty to jedno. Ważne też jest to, czy ładowarka obsługuje prokolol szybkiego ładowania. W tej chwili tylko oryginalne ładowarki wspierają ten nowy protokół Xiaomi, który ładuje telefon z mocą >28W. Baseusy nie ma obsługi protokołu szybkiego ładowania tej firmy.
  • Odpowiedz
przy przeniesieniu numeru pokazuje, że mój numer jest już w MobileVikings, a rzeczywiście jest w Heyah. Co robić?


@cherrz: Niezła ciekawostka. Nie możemy tego sprawdzić na podstawie zgłoszenia na wypku, więc napisz proszę do nas na helpdesk@mobilevikings.pl lub zadzwoń na 732 007 007. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ES_Blofeld: Polecam kierować się rozmiarami całego urządzenia, a nie tylko przekątną ekranu. W dobie bezramkowości dzisiejsze 6 cali jest zauważalnie mniejsze od urządzenia 6-calowego sprzed kilku lat.

  • Odpowiedz
@ES_Blofeld: On jest dosc regularnie w promocjach za 499-549 zł... ale w takim rozmiarze nie masz wiekszego wyboru chyba ze gdzies znajdziesz A40. (w Media Markt masz z outletu za 674 zł. ale nie wiem w jakim stanie)
  • Odpowiedz