Mirki z #smarthome - pytanie do Was, czy w taką puszkę/włącznik światła wsadzę #shelly albo jakiś inny inteligentny przekaźnik do sterowania oswietleniem?
Będzie to ogarniał elektryk ale nie wiem czy kupić już sterowniki czy się nie wstrzymac jednak, stąd pytanie.
Niby instalacja w nowym mieszkaniu od dewelopera, ale nie wiem jak by to miało działać, skoro do włącznika idą 2 kable (bo PE po prostu jest i nie
Będzie to ogarniał elektryk ale nie wiem czy kupić już sterowniki czy się nie wstrzymac jednak, stąd pytanie.
Niby instalacja w nowym mieszkaniu od dewelopera, ale nie wiem jak by to miało działać, skoro do włącznika idą 2 kable (bo PE po prostu jest i nie
















Jeżeli już chcesz shelly, to mają taki fajny moduł shly i3 co zczytuje wejścia. Wtedy podłączasz włącznik do tego i3, lampę do shelly 1, programujesz w jakimś ha i już (nie wiem czy można jest zaprogramować tak bez ha).