#sebcel czy ma ktoś klip na którym mentor mówi że coś jest k---a tak proste jak k---a j-----e z zawadiackim uśmiechem na końcu?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

ShineLow
- 20

duszan_z_kapitana_dupy
via Wykop- 20
@ShineLow: ja miałem, ale po tym jak tag został usunięty 8 stycznia przepadło
- 14
Prośba o wideoinstrukcję obsługi kalkulatora i liczenie rat kredytu #sebcel
@Drill90: chodzi o wykład matematyczny doktora nauk ekonomicznych?
Niestety jest ucięty zwrot do adresata na początku, czyli "Patrz Tomek".
Niestety jest ucięty zwrot do adresata na początku, czyli "Patrz Tomek".

- 12
@BulgarskiTaboret: dziękuję za tę wartość
#sebcel tak szczerze, to zazdro dla mentora.
W sumie ma fajny podkład po robienie hajsu na pastiszu mlm, ale to metoda contrawise, więc jestem bandzwołem
W sumie ma fajny podkład po robienie hajsu na pastiszu mlm, ale to metoda contrawise, więc jestem bandzwołem
@migotanie-komor: ... no to okej...
- 32
źródło: 1000005428
Pobierz- 17
- 12

- 38
@ShineLow chyba znowu muszę was o--------ć
- 11
- 27
Przekaz od #mentor dla wszystkich etatowców jak najbardziej tak. Zaplusuj wpis, aby wyrwać się z niewolniczego etatu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#sebcel #poniedzialkowysebcel #p--------------------l #frajerzyzmlm #heheszki #uncles #uncleass #wulgaryzmy #pracbaza #praca #glupiewykopowezabawy #rozwojosobisty #robpill
#sebcel #poniedzialkowysebcel #p--------------------l #frajerzyzmlm #heheszki #uncles #uncleass #wulgaryzmy #pracbaza #praca #glupiewykopowezabawy #rozwojosobisty #robpill

@BKZGlamrap: boże dlaczego
@BKZGlamrap: prowadząc własną działalność też realizujesz cudze cele. Np. będąc wielkim deweloperem budujesz komuś mieszkania, jesteś kasztanem, który ma związane ręce prawem i umowami. Zastanów się bucu jeden z drugim czy chcesz całe życie realizować cudze cele
✨️ Satyra i liberalizm w poszukiwaniu miłości Ⓘ
Ja: liberalny faszystą po 40, bez habilitacji, dysponuję własnym lokum w Jeżyckich slumsach. Jestem mocno zaburzony.
Ty: liczy się liberalizm i gotowość do nagrywania satyrycznych filmów w wannie. Język niemiecki mile widziany.
Możesz być też mentorem, możesz być łysy ważne żebyś był ciepły, przyjazny.
Kolego z reklamówką z góry dziękuję. Piszcie na tagu skontaję się na priv.
#napierala #sebcel #randki
Ja: liberalny faszystą po 40, bez habilitacji, dysponuję własnym lokum w Jeżyckich slumsach. Jestem mocno zaburzony.
Ty: liczy się liberalizm i gotowość do nagrywania satyrycznych filmów w wannie. Język niemiecki mile widziany.
Możesz być też mentorem, możesz być łysy ważne żebyś był ciepły, przyjazny.
Kolego z reklamówką z góry dziękuję. Piszcie na tagu skontaję się na priv.
#napierala #sebcel #randki
@mirko_anonim: Kobieta nieliberalna
- 30
@Caban1908 Pan Seba jest debeściak, i jego watacha też jest debeściak
- 18
@_______________________: czy tobie czasem bambusie sufit na łeb się nie spadł?
@Sklep_z_zywnoscia_uzywana: chłopczykuuu
- 24
@Tekst_Dolny_123: TopWolf ostro o Sebastianie Podsiadło.
@Tekst_Dolny_123: ale jaka jakość! Pierwsza sprawa, druga sprawa nie wiadomo kto to jest. Marki osobistej nie ma
- 28
#sebcel
Po prostu brutalne, wulgarne cipsy... tak? Ale to jakby... na dwa rynki... pomachaj Karolina Riper ! ! !
Po prostu brutalne, wulgarne cipsy... tak? Ale to jakby... na dwa rynki... pomachaj Karolina Riper ! ! !
źródło: cipsy brutalne wulgarne
Pobierz- 11
I zrobiłeś coś w końcu ze swoim życiem? Czy dalej tak p--------z, że się nie da? Że zrobię to za miesiąc? Albo za tydzień? Albo od jutra? Coś ci powiem...
#sebcel #codziennycontrawisesong
#sebcel #codziennycontrawisesong

@Drill90: Jakie to ma mieć przełożenie na twoje życie??
- 2
@Cheesburgerowylatinolover: a dobrze.
- 29
Przekaz od #mentor dla wszystkich etatowców jak najbardziej tak. Zaplusuj wpis, aby wyrwać się z niewolniczego etatu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#sebcel #niedzielnysebcel #n----------------l #frajerzyzmlm #heheszki #uncles #uncleass #wulgaryzmy #pracbaza #praca #glupiewykopowezabawy #rozwojosobisty #robpill
#sebcel #niedzielnysebcel #n----------------l #frajerzyzmlm #heheszki #uncles #uncleass #wulgaryzmy #pracbaza #praca #glupiewykopowezabawy #rozwojosobisty #robpill

- 17
Jak ten mydłek Podsiadło najpierw sprzedaje bilety a potem daje koncert to jest ok, a jak Sebastian najpierw sprzedaje książkę a później ja wydaje to jest hejt. Beka z was i nie zapraszam do dyskusji #sebcel
źródło: 1000024944
Pobierz@chrupki_z_zupki: Jem, jem na spokojnie...
@chrupki_z_zupki: off
#sebcel patrzcie kto mi się objawił w rolce o dubaju
źródło: 1000036973
Pobierz@pawel-kowalczuk kwestia geografi, kwestia wszystkiego, tak?
@pawel-kowalczuk: @twoj_starrry dla niedoinformowanych, jest takie zwierzę jak lampart i auto-jaguar.
#sebcel powinien mieć ślub i wesele. Serwerownia w Poznaniu jebłaby jak reaktor w 1986
źródło: 1000003160
Pobierz


















