Czołem Brać sebcelską. Widzę jak usychacie z braku wartości, aż się serce kraja, dlatego chcę z Wami się podzielić "zaczekajką", która urozmaici oczekiwanie na powrót Mentora. Może przypadnie komuś do gustu. Skolim z Choroszczy drodzy państwo. Mamy tutaj chwalenie się bogactwem, w postaci zakupów e Netto, Biedronce, Lidlu, wszystko udokumentowane paragonami, kwitowane kredo bohatera "kto bogatemu zabroni", "stać nas", "chodzimy z podniesioną głową", chwalenie się hulajnogamo z "media ekspress", oczywiście przepłaconymi. W
siemando - Czołem Brać sebcelską. Widzę jak usychacie z braku wartości, aż się serce ...

źródło: 1000074718

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dlaczego

  • dlatego 22.0% (11)
  • seks tak 34.0% (17)
  • po prostu 44.0% (22)

Oddanych głosów: 50

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

🔥UWAGA NIESPODZIANKA 🔥
Hej zauwazytem że wyglądasz na pozytywną
uśmiechniętą osobe pomyślatem że napiszę
i się przywitam mito będzie cię poznać😁

#sebcel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach