Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 10
GDZIE PRACUJE SEBA?
Wszystko dokładnie opisałam tutaj 👇
https://www.youtube.com/shorts/ayuzdaTtZBY
#sebcel #frajerzyzmlm #heheszki #pracbaza
Wszystko dokładnie opisałam tutaj 👇
https://www.youtube.com/shorts/ayuzdaTtZBY
#sebcel #frajerzyzmlm #heheszki #pracbaza

Jest transkrypcja?
- 2
@lubie_milfy: Dodam od razu jak tylko Seba przebiegnie maraton
- 31
@Kalwi no to okej..
Seba NIE pracuje w szklarni, choć byliście blisko. Więcej info o 18 #sebcel
@Super1ntel1gencja: SEBA PRACUJE NA MAGAZYNIE
SEBA PRACUJE NA MAGAZYNIE
SEBA PRACUJE NA MAGAZYNIE
SEBA PRACUJE NA MAGAZYNIE
SEBA PRACUJE NA MAGAZYNIE
SEBA PRACUJE
SEBA PRACUJE NA MAGAZYNIE
SEBA PRACUJE NA MAGAZYNIE
SEBA PRACUJE NA MAGAZYNIE
SEBA PRACUJE NA MAGAZYNIE
SEBA PRACUJE
@Drill90: coooo być może
#sebcel aż się łezka w oku kręci jak sobie człowiek przypomni ile wiedzy o inwestowaniu wyciągnął z tych liveów

@Aputyqorogubobytirig_Moryc-76: no faktycznie pozdrowił, ale potem dodał, że w sumie nie ma za co go pozdrawiać, więc w czym problem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aputyqorogubobytirig_Moryc-76: Złote czasy mentoringu.
- 13
Ja nie mogę. Chciałbym umieć cieszyć sie z małych rzeczy jak #sebcel
Widzę umyty kibel i jest to dla mnie crème de la crème
Widzę umyty kibel i jest to dla mnie crème de la crème
@Ommadawn NACIESZ OCZY
Bo ja jestem przedsiebiorca. I to, co wam mowie, to jest przedsiewziecie. Przed, czyli jestem przed innymi. Sie, czyli ze czyms sie zajmuje. I biorca - na koncu biore.
#sebcel
#sebcel
@Zakala_Wadowic oświecony martin... nie skomentuje tego co napisaeś...
@Super1ntel1gencja: przestańcie dręczyć tego chłopca!!!!!!!!!!!!
- 4
@Natalia_Brend: Nie. Jedz bo ci ostygnie
- 46
@simple7899: to ten Seba którego wyprzedzały ciężarówki bo zamulal na prawym? xD
@duszan_z_kapitana_d--y: hejterku Nie wiesz a się wypowiadasz, nie zamulał a jechał ekonomicznie na tempomacie nożnym XD żeby zmaksymalizować i zoptymalizować koszt paliwa
- 11

- 4
Czołem Brać sebcelską. Widzę jak usychacie z braku wartości, aż się serce kraja, dlatego chcę z Wami się podzielić "zaczekajką", która urozmaici oczekiwanie na powrót Mentora. Może przypadnie komuś do gustu. Skolim z Choroszczy drodzy państwo. Mamy tutaj chwalenie się bogactwem, w postaci zakupów e Netto, Biedronce, Lidlu, wszystko udokumentowane paragonami, kwitowane kredo bohatera "kto bogatemu zabroni", "stać nas", "chodzimy z podniesioną głową", chwalenie się hulajnogamo z "media ekspress", oczywiście przepłaconymi. W
źródło: 1000074718
Pobierz@siemando: przejrzałem IG tego typa, doceniam, że starasz się wypełnić nam pustkę po Sebku, ale niestety, to nie to samo, ehh
@siemando: obserwuje ten kontent jednka brak codziennego o-------u nawet discopolowego dyskwalifikuje go na starcie by stanąć w szranki o swój tag, poza tym ma za dużo włosów
HEJ
Prawdopodobnie udało mi się ustalić gdzie pracuje Seba. Jeszcze się upewnię i wrzucę info dziś (piątek) o 18
#sebcel
Prawdopodobnie udało mi się ustalić gdzie pracuje Seba. Jeszcze się upewnię i wrzucę info dziś (piątek) o 18
#sebcel
@Super1ntel1gencja: Wołaj
@Super1ntel1gencja: przecież zaprawdę było powiedziane że w szklarni pracuje, tulipany są
- 5
#sebcel ?
dlaczego
- dlatego 22.0% (11)
- seks tak 34.0% (17)
- po prostu 44.0% (22)
- 5
Jak najbardziej, tutaj mamy kluczyk, od, hotelu tak
Spójrz jaki ładny kibel
Tak
Ty też możesz taki mieć
Cepie p--------y, jeden z drugim z trzecim
Spójrz jaki ładny kibel
Tak
Ty też możesz taki mieć
Cepie p--------y, jeden z drugim z trzecim
źródło: chciałbyś taki kibel co
PobierzNk zrobi z tego zdjęcia tulipanogłowego Sebę, Grok mi o--------a i nie chce zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#sebcel
#sebcel
źródło: Zrzut ekranu 2026-04-23 144044
Pobierz@BKZGlamrap: to prośba typu premium.
@BKZGlamrap: No to wpłać to zrobię, tak?
SKORO NIE MASZ GRY TO NA C--J CI WIEDZA #sebcel
@Super1ntel1gencja @Super1ntel1gencja no to wyślij 20 zł donejt... to ci powiem... po prostu
- 13
#sebcel kupię płytę tektoniczną ktos cos pisac priv
źródło: 1000027928
Pobierz@Rwa_mac: mr sebastian, i need a refund for the tectonic plate u sold me last month




















#sebcel