Ta ładna gra to #citybuilder #factorytown dała mi sporo zabawy :D Jest całkiem fajnie przemyślana, ale... jak rozbudowałem miasto do tych, niewielkich rozmiarów to już potrafi przytkać mojego i7-8700k i 1080ti do 20-24 fps (╯°□°)╯︵ ┻━┻ optymalizacja tragedia... To takie info dla tych, którzy chcieliby się skusić wydać parędziesiąt złotych.
Dlatego czas przeprosić się z #satisfactory :D
Dlatego czas przeprosić się z #satisfactory :D
















Mirki, kupiłem sobie #satisfactory i nie mogę pobrać - pokazuje się, że jest "niedostępne", jak na screenie.
Co robię źle ?!
źródło: comment_Fi9rXRbh6XCsCSUHelj5QHZ69QdOikvQ.jpg
Pobierz@RandomowyMirek: Kupujesz cokolwiek na Epic Games.