Wpis z mikrobloga

Jaka jest polityka cenowa/platformowa Satisfactory?

Można liczyć na jakieś promocje albo zwyżki cen? Słyszałem coś o wejściu na Steam ale nie ma niby podanych konkretów.

Zastanawiam się czy kupować już bo np. wraz z rozwojem gry cena wzrośnie (albo na odwrót - mogą być za niedługo jakieś promocje) + wolałbym trzymać wszystkie gry na Steam ale jeżeli to ma trwać rok lub dłużej to nie ma sensu czekać.

#satisfactory
  • 4
  • Odpowiedz
Słyszałem coś o wejściu na Steam ale nie ma niby podanych konkretów.


@Vojak: dobrze słyszałeś ;) jeśli ja dobrze pamiętam z videobloga od devów to ma wejść na steam równo rok od premiery EA i daję sobie za to obciąć pół palca (czyli jestem prawie pewien:P)

Generalnie polecam to:
  • Odpowiedz
Co do cen to pamiętaj, że jest to EA, czyli jak wyjdzie pełna wersja (niby to ma być w połowie tego roku) to jeśli będzie dobrze się sprzedawała to cena może wzrosnąć ( ͜͡ʖ ͡€)


@acidd: w dodatku nie wiadomo co będzie na Steam bo podobno Steam bierze więcej prowizji od sprzedaży niż Epic w tym momencie.

To Factory Town też mnie kusi ale w tej
  • Odpowiedz
@Vojak: ponoć 30% zabiera Gaben, więc moim skromnym zdanie trochę sporo :P

No jest to facory town niedopracowane to fakt z, którym nie handluję. (np. prawie brak "dzwięku" xD). Grafika też jest biedna. Ale kij z tym - daje sporo zabawy :D i zabiorę się dopiero jak ją zmaksuję (albo mnie #!$%@?:P) czyli pewnie pod koniec kwietnia, jak już będzie dodatkowy conent.
  • Odpowiedz