No i co z tego ze 40%? Są inne kraje które na tym skorzystają z eksportu do Rosji.


@Ja_nusz: to czemu wcześniej nie korzystały? Ceny żarcia tak pójdą tam do góry, że ruskich nie będzie stać na nic innego niż kartofle i riażanka.

To sprowadzą 2x więcej?


Skąd niby sprowadzą?
  • Odpowiedz
@Hiera: Я не живу в Крыму, а в Беларуси. Экспертом по Крыму я может и был, но до слияния с Россией. Но как говорится, за спрос не бьют в нос спрашивать можно :)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alver: ciekawe czy to wszystko się skończy wojną?

każda strona robi jakiś ruch, Rosja chyba przegrywa więc po jakimś czasie trwania kryzysu w w Rosji, nowych podatków, biedy, braku jedzenia, dóbr dojdzie do wojny bo ludzie się wkurzą, a Putin nie odda przecież władzy ...
  • Odpowiedz
@ziolo86: To zależy, jest bardzo dużo czynników. W mojej ocenie najbardziej prawdopodobna jest zimna wojna lub wojna domowa w bloku wschodnim.

  • Odpowiedz