Wpis z mikrobloga

@Kamzil: Miałem S20 FE i zmieniłem na S21. Jestem zadowolony ze zmiany, także polecam. Największym atutem jest dla mnie wielkość S21, ponieważ S20 FE był dla mnie dość nieporęczny. Na plus dla S20 FE była na pewno bateria.
  • Odpowiedz
@dawid110d: Byłem właśnie wczoraj w sklepie, żeby obadać oba telefony i lepsze wrażenia odniosłem mając w ręce S21. Wygodniejszy rozmiar do trzymania w dłoni tak jak wspomniałeś, szybkość działania też jest bardziej odczuwalna w tym modelu, aparaty podobnie, chociaż też wydaje mi się, że minimalnie na plus w tegorocznej S-ce. Boli mnie tylko właśnie brak możliwości rozbudowania pamięci o kartę SD oraz bateria, która wg wielu opinii z internetu słabo trzyma.
  • Odpowiedz
@Kamzil: Galaxy S20 FE używałem przez ok. 4 miesiące i tak jak już wspomniałem wyżej, największym jego plusem była bateria. Naprawdę ciężko mi było w jeden dzień ją całą zdrenować (nie grałem na nim w żadne gry jak coś). Z minusów to była jego wielkość i niestety czasami problem z dotykiem o którym na forach dość często piszą. Niby ten problem został już rozwiązany poprzez jakąś aktualizację i wtedy faktycznie chyba
  • Odpowiedz
@dawid110d: Dzięki za obszerną odpowiedź. Chyba utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że warto dołożyć jednak do tej S21. A tak z ciekawości jeszcze, ile za swoją dałeś?
  • Odpowiedz