#reprezentacja #4konserwy #neuropa #teoriespiskowe #ruskapropaganda
Gdybym chciał podjudzić w Polsce antysemityzm, robiąc to jak najmniejszym kosztem osiągając jak największy efekt, zaplanowałbym właśnie taką akcję. Parę milionów widzów przed telewizorami, jak się uwzględni sporą popularność reprezentacji w społeczeństwie, to jutro będzie już z 10 mln osób wiedzieć o tym incydencie. Wcale nie twierdzę, że tak było na pewno, ale muszę pogratulować SWR kreatywności
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ogólnie Serbowie są mocno prorosyjscy od dawna


@tankowiec_lotus: przypomnijmy jednak, że to wina Niemiec i USA. Kto doprowadził do rozpadu Jugosławii i ludobójstwa?

ale z drugiej strony też nie raz widziałem oznaki zrozumienia tego, że Polacy nie sa prorosyjscy i z czego to wynika.


@szurszur: Wiesz co najmocniej zabolało Serbów? Zaproszenie Niemców czy Ustaszy, a niezaproszenie Rosji czy Serbii. To splunięcie w ryj ofiarą wojny w Jugosławii. Serbowie
  • Odpowiedz
@babisuk: Portal jest poczytny i nie jest to strona dla oszołomów, a niusy są raczej normalne.
Natomiast popjawiają się tam rózne felietoniki nie wiem za bardzo na jakiej zasadzie. U nas np. tęz na niektórych stronach były opcje blogowe gdzie ktoś dodawał fejki i ludzie mysleli, że to prawda bo było na znanej domenie.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BosaKoza: Co ty? Antysystemowe szurostwo słynie z tego, że jest rozdrobniona na miliony podgrup i każdy pluje na każdego, wieczne szukanie spisków, grzebanie w życiorysach, prześciganie się, kto jest na przykład "Prawdziwym Polakiem", itd. Nie ma szans na centralizację foliarzy.
  • Odpowiedz
@szurszur: ruscy zapewne dlatego tak się plują nad tym filmem, gdyż jego współproducentem jest Pan Adam Borowski, który jest polskim honorowym konsulem Czeczeńskiej Republiki Iczkeria, a wspomniany "Czeczen" to premier jej rządu na uchodźstwie, jednocześnie ostatni żyjący dowódca obu wojen czeczeńskich. Rosja od lat bezskutecznie próbuje go zamordować lub ściągnąć do swojej strefy wpływów i zamordować. sądzę, że jego występ jest dla propagandystów kremla większym policzkiem niż tematyka filmu.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fm08: "Proces tworzenia pierwszego prawdziwie lewicowego państwa na świecie"? Znaczy Związek Radziecki to jednak był ten mityczny prawdziwy socjalizm?
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No cóż może niektórym się spodoba, ale tekst smierdzi fejkiem tak mocno, że dziwne byłoby gdyby nim nie był.


@szurszur: We wszystko uwierzę, że nie w to, że gość w taksówce mówi po rosyjsku, bo na ukraiński Polacy reagują agresywnie. Ciekawe czy jeden Polak na dziesięciu w ogóle odróżnia te dwa języki. Fejk jak хуй.
A Politnavigator to w ogóle jest znane źródło dezinformacji.
  • Odpowiedz
@szurszur nie widziałem żeby Ukraińcy kiedykolwiek używali czerwono-czarnej flagi w Polsce, ale jeśliby się tak zdarzyło to reakcja wydaje mi się prawdopodobna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@swietlowka: No najlepiej z nikim nie zawierać sojuszy i mieć wrogów z każdej strony, świetnie się to sprawdziło podczas drugiej wojny światowej.

Jeśli sojusz z innym państwem oznacza zamordyzm, obce wojska pilnujące naszych i latanie do obcego państwa po instrukcje, to nie powinniśmy zawierać sojuszu z nikim, nie tylko z Rosją.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szurszur: tak popierałem? Napisałem jeden komentarz na początku o treści zbliżonej do "warto to wykopać". Na tym moja dyskusja się w tym wątku skończyła.
Jeżeli jest to informacja nieprawdziwa, tym lepiej. Dziękuję za informację.
  • Odpowiedz
@szurszur: Szkoda, że nie zajmą się np. słowami Mołotowa z 31 października, kiedy podczas zjazdu Rady Najwyższej ZSRR i ratyfikacji układu o przyjaźni i granicach z hitlerowskimi Niemcami szydził z Anglii i Francji, które oświadczyły, że celem wojny jest likwidacja hitleryzmu:

"Ideologię hitleryzmu jak każdy inny system ideologiczny można uznawać lub negować, jest to sprawa poglądów politycznych, ale każdy człowiek zrozumie, że ideologii nie można zniszczyć siłą. Nie można położyć
  • Odpowiedz