Wpis z mikrobloga

Czy ktoś jest w stanie mi wyjaśnić jak to jest możliwe, że wg informacji dostępnych na wykopie (źródło: trust me bro ew. russia today ew. zmiany na ziemi):

-> w całej Europie i nie tylko przed wynalezieniem szczepionek lud masowo protestował przeciwko lockdownom

-> obecnie trwa prawdziwa rewolucja przeciwko paszportom covidowym które lud Europy masowo odrzuca*


Wpływ na życie polityczne tych krajów/sondaże jest pomijalny, żaden lub partie antycovidowe wręcz notują spadek.

Na co najlepszy przykładem jest #francja gdzie Macron nie miał takich dobrych sondaży od dawna, a w wariancie z Bentrandem, Le Pen czuje już oddech Betranda na plecach.

Przypominam, że wg polskiego twittera oraz wykopu trwa właśnie rewolucja francuska przeciwko paszportom szczepionkowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #4konserwy #ruskapropaganda #bekazprawakow #bekazfoliarzy
źródło: comment_1628306344lfNwAmElU06z60KsAqQRHE.jpg
  • 1
@Kjedne: ja mogę. Wykopkom się wydaje, że po obejrzeniu jakiegoś filmiku na Twitterze są ekspertami od sytuacji w danym kraju.
Inna sprawa, że jest masa fejkowych/zmanipulowanych tematów np o jakiś zwolnieniach policji że szczepień itp a jak próbujesz coś wyjaśniać to jesteś minusowany przez trolle.
Zresztą jak tu często, nie liczą się prawdą i fakty, gdy nie pasują do przekonań