Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 20
- 1
Aczkolwiek jednego niusa z ostatniej fali faktycznie nie zauważyłem.
Tyle, że dziwi mnie dlaczego tak istotny atak od razu zlatuje im na dół i trzeba poprzewijac żeby ten artykuł znaleźć.
Nie takie bzdety przypinali żeby dłużej wisiały wysoko.
Poza tym mój zarzuty wysuwam też dlatego ,że Kresy to
- 1
- 14
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
114
Rodzice wykorzystują Gretę Thunberg? Służby socjalne: nie.

Do szwedzkich służb socjalnych wpłynęły donosy osób, według których 16-letnia aktywistka Grata Thunberg jest wykorzystywana przez jej rodziców - poinformował PAP, chociaż dziennikarze portalu zajmującego się odkłamywaniem 'fake newsów' już we wrześniu przekazali wiadomości na ten temat.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 8
- 4
To co robi Putin to tylko powtarzanie wersji z lat 1939-1991, w Polsce są nadal w SLD jej zwolennicy, czyli patrząc na poparcie do 20% społeczeństwa.
@yam-jest: Mylisz dwie rzeczy. Putin mówi o pakcie Ribbentrop Mołotow, a SLD mówi o końcu wojny.
Na Ukrainie obowiązuje prawo, które za stwierdzenie, że UPA mordowała Polaków na Wołyniu, idzie się do więzienia.
Polscy polityce o Ukrainie mówią 'nasi przyjaciele', zatem skąd oburzenie co mówi 'nasz
- 4
Przekreciłes treść całkiem zmeiniajac znaczenie przepisu w którym nie ma żadnego zakazu mówienia o zbordniach UPA, a który i tak nie działa. W przeciwienstwie do Rosji gdzie skazano chłopaka za mówienie, że ZSRR napadł na Polske wraz z Niemcami.
Dlaczego tak nerwowo zareagowałes na napisanie o negatywnych wypowiedziach Putina i wyskakujesz z odwracaczem
4
Członek KRRiT napisał książkę gloryfikującą Rydzyka. "Imperium nie istnieje"

Stwierdził w niej m.in, że część mediów kłamie na temat istnienia "imperium Rydzyka", stacje badawcze kłamią o oglądalności i słuchalności jego mediów, państwo nienależycie ściga krytyków redemptorysty, a w ogóle to "Nie jest prawdą, jakoby temu Kapłanowi przekazywane były jakieś fundusze publiczne"
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- 525
https://www.wykop.pl/link/5233229/comment/71162913/#comment-71162913
Oczywiście, że absolutna większość siepaczy to byli Rosjanie. Wśród władz również w większości byli Rosjanie. U nich często się mówi, że siepacze to nie byli Rosjanie, tylko Żydzi, Ukraińcy, Gruzini, Łotysze itp. To jest zagrywka propagandowa - Rosja i jej komunizm były dobre, a jak już coś się działo, to nie oni tylko inni, a w ogóle to była zachodnia propaganda, no i im się
- 25
- 13
- 5
- 3
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
- 108
- 5

Gdybym chciał podjudzić w Polsce antysemityzm, robiąc to jak najmniejszym kosztem osiągając jak największy efekt, zaplanowałbym właśnie taką akcję. Parę milionów widzów przed telewizorami, jak się uwzględni sporą popularność reprezentacji w społeczeństwie, to jutro będzie już z 10 mln osób wiedzieć o tym incydencie. Wcale nie twierdzę, że tak było na pewno, ale muszę pogratulować SWR kreatywności
- 0
520
Nowa tuba Kremla. Pisze o gettach w Polsce, rosnącej przestępczości i rządach...

Nowa odsłona kremlowskiej propagandy w Polsce. Rosyjski think tank RuBaltic.ru od niedawna zaczął publikować na swoim portalu artykuły w języku polskim
z- 118
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 17
ogólnie Serbowie są mocno prorosyjscy od dawna
@tankowiec_lotus: przypomnijmy jednak, że to wina Niemiec i USA. Kto doprowadził do rozpadu Jugosławii i ludobójstwa?
ale z drugiej strony też nie raz widziałem oznaki zrozumienia tego, że Polacy nie sa prorosyjscy i z czego to wynika.
@szurszur: Wiesz co najmocniej zabolało Serbów? Zaproszenie Niemców czy Ustaszy, a niezaproszenie Rosji czy Serbii. To splunięcie w ryj ofiarą wojny w Jugosławii. Serbowie
- 1
Natomiast popjawiają się tam rózne felietoniki nie wiem za bardzo na jakiej zasadzie. U nas np. tęz na niektórych stronach były opcje blogowe gdzie ktoś dodawał fejki i ludzie mysleli, że to prawda bo było na znanej domenie.
- 6
- 24
Komentarz usunięty przez autora
- 35










No nie sa. Oskarżenia Putina rozeszły się po świecie mocniej niż polskie reakcje i ostrzega przed tym były polski ambasador Polski w Moskwie S.Ciosek.
Przegladąłem trochę zagranicznych portali i nawet jak są to artykuły czysto informacyjne to wbijanie retoryki rosyjskiej nie jest dla nas korzystne. A wiekszośc portali po prostu