Brak mi już sił do tego, miesiąc temu pytalem morele o miejsce w kolejce zamawiajacych RTX3080 i bylem około 70 dwa tygodnie temu pytalem i też około 70,dziś pytam i około 70 XD ale się w------m kupiłem kartę której nie dostanę nigdy. Czy radeonka 6800 da się łatwiej dorwac? Gdzie w ogóle kupić kartę graficzną z tego roku? #pcmasterrace #komputery #rtx #kartygraficzne
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@YodaMonster: zamówiłem też na morele. Myślałem, że mają, bo pisało 30 sztuk.
Jak dostałem maila, z info, że czekam, to zadzwoniłem i przycisnąłem babkę.
Powiedziała, że gdziekolwiek bym nie zamówił obecnie, to dostanę w przyszłym roku dopiero tz w 2021 ale nie wiadomo kiedy dokładnie.
Jak dostałem maila, z info, że czekam, to zadzwoniłem i przycisnąłem babkę.
Powiedziała, że gdziekolwiek bym nie zamówił obecnie, to dostanę w przyszłym roku dopiero tz w 2021 ale nie wiadomo kiedy dokładnie.
@PhoenixPneuma ja akurat z xkomu, ale sztuka, która zamówiłem wisiała jakoś 3 godziny.
No i ceny rtxow skoczyly, wczoraj RTX 3070 Eagle byl za okolo 2600 dzis juz okolice 2800
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/podzespoly-komputerowe/karty-graficzne/karta-graficzna-gigabyte-geforce-rtx-3070-eagle-8gb
https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-rtx-3070-eagle-8gb-gddr6-gv-n3070eagle-8gd-7244532/
https://www.x-kom.pl/p/597344-karta-graficzna-nvidia-gigabyte-geforce-rtx-3070-eagle-8gb-gddr6.html
#rtx #nvidia
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/podzespoly-komputerowe/karty-graficzne/karta-graficzna-gigabyte-geforce-rtx-3070-eagle-8gb
https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-rtx-3070-eagle-8gb-gddr6-gv-n3070eagle-8gd-7244532/
https://www.x-kom.pl/p/597344-karta-graficzna-nvidia-gigabyte-geforce-rtx-3070-eagle-8gb-gddr6.html
#rtx #nvidia
konto usunięte via Android
- 1
@grzsci no to już kolejna z Gigabyte, wczoraj musieli mieć dużą dostawę, no nawet X-kom do mnie dzwonił, że mogą wysłać, ale już wczoraj zamówiłem gdzie indziej od ręki
@grzsci: Ja olałem nvidie i kupiłem wczoraj rx6800 xt. Uwaga załapałem sie i wysyłają juz :D
- 1
@youmimicanski: ja tam mam 1060 i nie narzekam…
@youmimicanski: Dziękuję bardzo. Spróbuję w ten sposób
- 1
@Jakub9131: tak, zamawiałem jak jeszcze były. Realizowali szybko, ale zawsze tragicznie - żadnych zabezpieczeń tylko do foliopaku i sru.
Poza tym M-Ex nie daje kuponów na gry jeżeli przysługują w ramach jakiejś promocji (tak jak obecnie z procami AMD). Ogólnei porażka.
Poza tym M-Ex nie daje kuponów na gry jeżeli przysługują w ramach jakiejś promocji (tak jak obecnie z procami AMD). Ogólnei porażka.
- 2
@majk3l: Wciąż to jest prawie 800 zł więcej za sam procek.
Na morelach jest teraz dostępny rtx 3070 (MSI GeForce RTX 3070 Ventus 3X OC) w miarę normalnej cenie (a przynajmniej jak na standardy ofert gdzie karta jest dostępna od razu). Aktualnie jest dostępnych 30 sztuk to może komuś uda się skorzystać, sam właśnie kupiłem i będą anulował zamówienie na xkomie bo tam to bym się chyba w życiu nie doczekał.
https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-rtx-3070-ventus-3x-oc-8gb-gddr6-rtx-3070-ventus-3x-oc-7244536/?sekcja=market
#rtx #nvidia
https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-rtx-3070-ventus-3x-oc-8gb-gddr6-rtx-3070-ventus-3x-oc-7244536/?sekcja=market
#rtx #nvidia
- 2
@cacum3: no ja w końcu wymieniłem komputer po około 9 latach, tylko że jeszczce nadal siedziałem na starym gtxie 560ti także już się trochę niecierpliwiłem na nową kartę.
@Variv: może to pierdoła ale strasznie brzydki mi sie ten palit wydaje, bardziej mi sie podoba ten msi :D
@rudy_m----n Fakt. Ale z msi ponoc są problemy z gwarancją na terenie Polski. Tzn. było tak jakoś czas temu.
RTX 3070 już u mnie w domku, ryzena 5600x udało się dorwać na media expert, teraz można szkołę rzucać i grać w gierki.
#rtx
#rtx
Skąd te opinie o za małej ilości RAM w 3070 która ma 8gb a jest skierowana do 1440p?
Przecież 8gb starcza nawet do 4k przy zejściu z ustawieniami które i tak trzeba zrobić na karcie która nie jest na tyle wydajna aby na ultra dobić do 60fps w 4k.
Kiedyś to był czysty marketing i wszyscy wyśmiewali słabe karty które zamiast 1gb miały 2gb czy nawet 4gb a teraz nagle wszyscy chcą w karcie
Przecież 8gb starcza nawet do 4k przy zejściu z ustawieniami które i tak trzeba zrobić na karcie która nie jest na tyle wydajna aby na ultra dobić do 60fps w 4k.
Kiedyś to był czysty marketing i wszyscy wyśmiewali słabe karty które zamiast 1gb miały 2gb czy nawet 4gb a teraz nagle wszyscy chcą w karcie
- 1
@m0rgi: z tego samego miejsca z którego się bierze większość wpisów/opinii o bottlenecku wywoływanych współczesnymi procesorami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nvidia kompresuje tak ogólnie zawartość vram niby przy użyciu rdzeni tensor (których amd nie ma)
https://www.tweaktown.com/news/73884/nvcache-on-ampere-geforce-gpus-makes-your-pc-more-like-playstation-5/index.html
nvidia kompresuje tak ogólnie zawartość vram niby przy użyciu rdzeni tensor (których amd nie ma)
https://www.tweaktown.com/news/73884/nvcache-on-ampere-geforce-gpus-makes-your-pc-more-like-playstation-5/index.html
- 1
@10129: Akurat to się obecnie zmieniło teraz. CPU są bottleneckiem dla GPU takiej klasy jak 3090 i to udowadniali.
Plus, na innych rtx3, FPS w 1080p głównie zależą od CPU i przy jeszcze mocniejszych miałybys więcej klatek.
Mówię tu o ilościach 300+ które się przydadzą gdyż już są LCD 360Hz.
Plus, na innych rtx3, FPS w 1080p głównie zależą od CPU i przy jeszcze mocniejszych miałybys więcej klatek.
Mówię tu o ilościach 300+ które się przydadzą gdyż już są LCD 360Hz.
@youmimicanski: To, że rezerwuje nie znaczy, że go wykorzystuje.
@youmimicanski Rezerwacja to nie użycie. Cod warzone rezerwuje całą pamięć vram mimo, że tyle nie używa i nie ma spadków wydajności jak zmniejszymy vram (np. 8gb vs 6gb).
Do tegoż 3080 ma DDR bardzo szybkie ddr6x.
Do tegoż 3080 ma DDR bardzo szybkie ddr6x.
- 1
#rtx #amd #nvidia #komputery
No ładnie, x-kom mnie przez tydzień zwodził z dostępnością części, w komputroniku dostałem wszystko bez zająknięcia na następny dzień roboczy.
Powiem wam, że 3080 na starcie mnie przeraził. Temperatury w stresie pod 75 stopni, wiatraki wyją jak piły w tartaku, o co chodzi, oglądam czy radiator się nie odkleił czy coś. Szybkie grzebanie w internecie i ten typ tak ma, jak
No ładnie, x-kom mnie przez tydzień zwodził z dostępnością części, w komputroniku dostałem wszystko bez zająknięcia na następny dzień roboczy.
Powiem wam, że 3080 na starcie mnie przeraził. Temperatury w stresie pod 75 stopni, wiatraki wyją jak piły w tartaku, o co chodzi, oglądam czy radiator się nie odkleił czy coś. Szybkie grzebanie w internecie i ten typ tak ma, jak
@kinasato: Czyli chcesz mi powiedzieć, że kupiłeś kartę z OC i to OC wyłączyłeś? :P No chyba, że wziąłeś ją tylko dlatego, że to była jedyna karta jaką mieli na stanie.
- 1
Chciałbym tylko poinformować że nadal jestem w-------y tym, że nie wiadomo kiedy przyjdzie karta i który w kolejce jestem.
#xkom #nvidia #rtx #pcmasterrace
#xkom #nvidia #rtx #pcmasterrace
- 7
@Windows98 a co w sumie z nim zlego jest xD
#komputery #it #elektronika #pcmasterrace #nvidia #sprzedam #kartygraficzne #rtx
Sprzedam kartę graficzną Gigabyte GeForce RTX 2070 Windforce 2X 8 GB GDDR6 - używaną 2 miesiące.
Cena jak 1950zł, ewentualnie do niewielkiej negocjacji.
W razie pytań - piszcie :)
https://allegro.pl/oferta/gigabyte-rtx2070-windforce2x-8gb-gwarancja-09-2023-9910805405
Sprzedam kartę graficzną Gigabyte GeForce RTX 2070 Windforce 2X 8 GB GDDR6 - używaną 2 miesiące.
Cena jak 1950zł, ewentualnie do niewielkiej negocjacji.
W razie pytań - piszcie :)
https://allegro.pl/oferta/gigabyte-rtx2070-windforce2x-8gb-gwarancja-09-2023-9910805405
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 7
Wczoraj odebrana i musze powiedziec ze roznica jest, wzgledem GTX1080 i to dosyc spora. Jesnak chyba i tak po nowym roku bede zmienial na 3080.
#pcmasterrace #rtx #nvidia
#pcmasterrace #rtx #nvidia
źródło: comment_1605421523t6c9vKAxqwCrMHkECtdn0S.jpg
Pobierz- 1
W poniedziałek/wtorek dotrze do mnie Eagle RTX 3080 za 3900 złotych z płatnością przy odbiorze z Inpostu. Jeżeli znajdzie się chętny to z chęcią przekieruję to zamówienie. W tym samym dniu dotrze do mnie również 3080 TUF i dlatego pozbywam się Orzełka. Niestety nie wiem czy da się przekierować bez problemu jako, że strona do przkierowania inpostu nie działa i nie wiem czy da się w sumie przekierować paczkę za pobraniem do
źródło: comment_1605389382k11eM7GhuIZ4z1hpDL4QHC.jpg
Pobierz- 2
- 1
@PhoenixPneuma: ogólny problem ze sterownikami i ich pobieraniem. Kompletny brak sterowników pod nowe gry. Pytałem teraz kolegę i ostatni update sterowników był na początku września do jego radeona 5700xt nitro. Nvidia wypuszcza update za każdym razem jak jakaś nowa gra wychodzi. Nie wiem, też mam duży zgryz bo jestem na kupnie :P Miałem dawniej laptopy z amd i radeonami i była to tragedia po dwóch latach bo nie było już
Chyba x-komowi nieźle się oberwało za robienie ludzi w wała ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prawie dwóch miesiącach od premiery RTXów postanowili na stronach produktów zmienić status "dostawa wkrótce" na "wydłużony czas dostawy".
#xkom #rtx #nvidia #kartygraficzne #pcmasterrace
#xkom #rtx #nvidia #kartygraficzne #pcmasterrace
@Desolator: to rzeczywiście im się dostało
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PhoenixPneuma: No przecież z tego co pamiętam, to bez OC ale z SAM 6900XT przebijał w części gier 3090 na pokazie AMD
- 1
@SmutnyPi3rdolnietyMarcinek tak ludzie sa debilami bo chca kupic produkt wart swojej ceny xD masz adekwatny nick
Wiem, że może pytanie nie pod ten tag, ale wytłumaczyłby mi ktoś różnicę pomiędzy chipsetami. To znaczy, docelowo do ryzena 7 3700x, chcę kupić płytę główną na chipsecie amd b450, ale widzę że w większości zestawów, są zalecane płyty na chipsecie amd b550, jaką to robi różnicę?
#rtx
#rtx
Byczki jest nowy RTX do zamówienia w x-komie.O 15.55 jest jeszcze status DOSTĘPNY.
https://www.x-kom.pl/p/605243-karta-graficzna-nvidia-gigabyte-geforce-rtx-3070-vision-oc-8gb-gddr6.html
#rtx #nvdia #pcmasterrace #komputery
https://www.x-kom.pl/p/605243-karta-graficzna-nvidia-gigabyte-geforce-rtx-3070-vision-oc-8gb-gddr6.html
#rtx #nvdia #pcmasterrace #komputery























W sumie z AMD też można jak są jakieś licytacje, a co? Jak się bawić to się bawić!
#rtx