Wpis z mikrobloga

Zamawiał ktoś ostatnio cokolwiek z media expert, chodzi mi bardziej o te ciężko dostępne produkty, typu RTX 3070, czy ryzen 5600x, mi właśnie udało się wyrwać ten procek a mimo to dostałem wiadomość że czas realizacji zamówienia może się wydłużyć i nie wiem co o tym myśleć.
#rtx #ryzen
  • 11
@Jakub9131: tak, zamawiałem jak jeszcze były. Realizowali szybko, ale zawsze tragicznie - żadnych zabezpieczeń tylko do foliopaku i sru.
Poza tym M-Ex nie daje kuponów na gry jeżeli przysługują w ramach jakiejś promocji (tak jak obecnie z procami AMD). Ogólnei porażka.
@majk3l: W sensie no dziwi mnie taka wiadomość, bo tak jak ty mówisz, nie dostałeś takiej wiadomości. Myślałem, że ME sprzedaje jakieś sztuki jeżeli mają je na magazynie, a tu taka wiadomość.
ME sprzedaje jakieś sztuki jeżeli mają je na magazynie


@Jakub9131: kiedyś to był największy problem branży i każdy się chwalił, że sprzedaje tylko fizyczny towar, a obecnie nikt już tak nie robi. Zresztą największy, nienotowany nigdy popyt i szczyt sezonu. Także nie licz na szybką realizację.
@majk3l: Dobra jednak nie mam już za grosz szacunku do nich, powiedzieli mi że albo moja sztuka którą zamówiłem uległa zniszczeniu albo była sytuacja że 2 osoby zamówiły w tym samym czasie i mi tego nie zrealizują.
@majk3l: Wiem, że jest dostępny, ale ciężko z forsą na niego, poza tym słyszałem, że mocno się grzeje, więc musiałbym jeszcze sporo wydać na chłodzenie. Ale dzięki za info!