Wpis z mikrobloga

Rozważam kupienie RTXa 3060Ti w ramach "zaklepania" na morele.net. Wie ktoś ile mniej więcej wynoszą obecnie czasy oczekiwania? Oczywiście ile dokładnie trzeba czekać nie wie sam sklep, bo mają co im tam rzucą, ale może ktoś kupił dopiero co i się orientuje?

#nvidia #rtx #morele
  • 13
  • Odpowiedz
@WD40: zamówiłem 29.12.2020 MSI GeForce RTX 3060Ti Ventus 2X OC 8GB. Z tego co się dowiedziałem od konsultanta, jestem 290 w kolejce, będę się cieszył, jeśli przyjdzie w styczniu
  • Odpowiedz
@By_strzyc: to samo co na mailu xD
Cześć. Sytuacja z kartami jest zmienna i niemiarodajna, a w efekcie może prowadzić do nieporozumień. Wiele Klientów rezygnuje w międzyczasie z zamówień i miejsca mogą się zmieniać co jakiś czas.
Zamówienia są realizowane po otrzymaniu kolejnej partii towaru zgodnie z chronologią ich przyjęcia oraz obecnym statusem po stronie Klienta po uprzednim potwierdzeniu chęci realizacji.
  • Odpowiedz
@By_strzyc: no ja jedyne czego sie dowiedzialem to wlasnie to ze wyslali od premiery tylko 26 kart (to samo mi powiedzieli w grudniu) i nie spodziewaja sie dostawy, nie chca mi nigdzie powiedziec ktory jestem w kolejce bruh
  • Odpowiedz