Pierwszy odcinek i już mi się nie chce tego oglądać.
Jak byłem w mieście to myślałem czy by nie pójść na to do kina bo było za friko ostatni odcinek 2 sezonu i pierwszy trzeciego. A teraz żałuję że godzinę czas straciłem na ten paździerz.
#rodsmoka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem co bardziej upadło - wykop czy zainteresowanie Rodem smoka. Początek sezonu, a na tagu ze 2 posty. Za czasów #got byłoby tu 50 postów, a pod każdym z nich komentarze.

A odcinek? W pytę. Oczywiście, można się czepiać, że królowa przeklina, a jej nie wypada xD ale bądźmy poważni. D------a rozrywka na początek tygodnia, a i piniendzy na bitwę nie oszczędzali.

#hotd #rodsmoka #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Promilus: Wam płacą za reklamowanie tego badziewia? Już któryś raz widzę post w którym narzeka się że zainteresowanie małe - no ciekawe, ja dałem szansę dwóm sezonom, były liche, odpuściłem. Wielki upadek użytkowników bo nie oglądają serialu który zawodził od 1. sezonu i miał 2 dobre sceny przez 2 sezony, lol.
  • Odpowiedz
a i piniendzy na bitwę nie oszczędzali.


@Promilus: Dlatego z 5 smoków książkowo zrobiło się 3 w serialu xD. Widać cięcia nawet na zredukowaniu bitwy nad Czerwonymi Widłami do obrazu pobojowiska.

Jestem fanem uniwersum i siłą rzeczy oglądam. Bitwa była dla oka przyjemna, ale jako że czytałem książki, to czuję mocny niedosyt.
  • Odpowiedz
Jak Jaehaerys przekonał królewskiego gwardzistę, że "musi chronić królową przed samą sobą", to ciary cringe'u poczuł nawet mój telewizor.

A potem jeszcze Rhaenerya wrzeszczy "open the fcking door", scena jak u Monty Pythona, i w ogóle zauważyłem, że coraz więcej w tym serialu słychać slangu rodem z bronxu, zamiast takiego arystokratycznego języka jakiego dobrze znamy od Martina.

Tragiczny odcinek. Ładnie opakowany (choć bez przesady, że to jedna z najlepszych bitew w uniwersum GoT, bo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@waro:

coraz więcej w tym serialu słychać slangu rodem z bronxu, zamiast takiego arystokratycznego języka jakiego dobrze znamy od Martina

gnije ze poziom dialogow rodem z modow do skyrima przeniosl sie na warsztat badz co badz profesjonalny xD ja juz ogladam to tylko dla widoczkow i akcji a nie fabuly oraz dialogow (podejscie nie do pomyslenia w przypadku trwania emisji zalozmy trzeciego sezonu gry o tron)
  • Odpowiedz
Ród smoka powraca z nowym sezonem. HBO Max ma też kolejne aktualizacje

Powrót do Westeros otwiera dzisiejszą aktualizację HBO Max: w ofercie pojawił się pierwszy odcinek trzeciego sezonu Rodu smoka. Serial kontynuuje opowieść o Targaryenach, a towarzyszą mu także nowe materiały związane z produkcją. Do zmian dołączają też kolejne odcinki znanych serii, m.in. Rick i Morty oraz Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem. Zobacz, co jeszcze pojawiło się w ofercie.

https://upflix.pl/aktualnosci/rod-smoka-powraca-z-nowym-sezonem-hbo-max-ma-tez-kolejne-aktualizacje-2026-06-22?utm_source=wykop.pl

#
upflixpl - Ród smoka powraca z nowym sezonem. HBO Max ma też kolejne aktualizacje

...

źródło: rod-smoka_14

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach