Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5

- 1
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Pijemy?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@dlugopis1: niech w--------a na mecz podludz
11
KEEP CALM and SUPPORT DOMA

Jest niesamowita szansa spełnić marzenie Hot16-tki. Dominika jest nastolatką, u której zdiagnozowano złośliwy nowotwór mózgu, od tego czasu przebywa cały czas w szpitalu, podczas gdy jej ulubiony zespół RED HOT CHILI PEPPERS gra niedługo koncert na Openerze. Chodzi o zapostowanie hashtagu...
z- 0
- #
- #
- #
- #
#opener2016 #ooener #rhcp wie ktoś może o której zaczyna się ich koncert? Muszę ogarnąć transport jakoś sensownie i wcześniej opuscic #pracbaza
@dokumentydorejestracji: Planowo 22:00 :)
źródło: comment_iY0tgYkhBBTwNLaPsLCUdAFKJkpvUDrz.jpg
Pobierz#rhcp #redhotchilipeppers Wbrew obawom, nowa plyta weszla mi do glowy konkretnie. Nie moge tylko zrozumiec, dlaczego na poczatkowe single nie dali "goodbye angels", chyba najbardziej mi sie kojarzy z takim letnim rhcp ze starych dobrych czasow "californication". Do plyt przed cali raczej specjalnie nawiazan nie ma, dlatego o tej wspominam
@miknan: zgadzam się w 100%! Detroit i Dreams of a Samurai też naprawdę dają radę
Ja :) chyba ulubiony kawałek rhcp. Dzięki ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 0
@lubieczekolade: Yup
5
Red Hot Chili Peppers – The Getaway

Nowy album legendarnego zespołu. Generalnie zespół wyciszył się, jest subtelnie, jest więcej luzu, a nawet błogości.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
5
Red Hot Chili Peppers Carpool Karaoke

Coś dla fanów RHCP i nie tylko.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
#muzyka #redhotchilipeppers #rhcp
Co powiecie o płycie RHCP - The Getaway? Wydaje mi się, że troszeczkę inny klimat, niż reszta ich płyt, ale muzyka - jak zawsze w przypadku RHCP - na poziomie.
Ja polecam :)
Co powiecie o płycie RHCP - The Getaway? Wydaje mi się, że troszeczkę inny klimat, niż reszta ich płyt, ale muzyka - jak zawsze w przypadku RHCP - na poziomie.
Ja polecam :)
@jurny_juhas: mam nadzieję że na openerze będzie więcej ze starszych płyt, a nie głównie promowanie nowego albumu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 1
@dokumentydorejestracji: Ja też XD
Co do płyty - jeśli mówić od początku Dark Necessities mnie nie porwało, średnie. The Getaway jest dla mnie słabe, a ostatnia piosenka która wyszła We Turn Red, świetna. Ale nijak to ma się do albumu, bo reszta piosenek jest... WYŚMIENITA! Słuchałem ją x3 w aucie, bo nie miałem czasu w domu ale jest zarąbista. Dużo lepsza od I'm With You ;)
Co do płyty - jeśli mówić od początku Dark Necessities mnie nie porwało, średnie. The Getaway jest dla mnie słabe, a ostatnia piosenka która wyszła We Turn Red, świetna. Ale nijak to ma się do albumu, bo reszta piosenek jest... WYŚMIENITA! Słuchałem ją x3 w aucie, bo nie miałem czasu w domu ale jest zarąbista. Dużo lepsza od I'm With You ;)
- 14
Teledysk do "Dark Necessities" w reżyserii Olivii Wilde
#rhcp #redhotchilipeppers #oliviawilde #trzynastka
#rhcp #redhotchilipeppers #oliviawilde #trzynastka

@abstrakcyjnyprzekaz: w pewien sposób rewolucja jest, bo pianina nigdy w utworach u nich nie było
- 1
@wolth: tu masz rację! I bardzo dobrze to wyszło
Nowy album już na Tidalu. Miło się słucha, nadal dają radę chłopaki.
Póki co Goodbye Angels mi się najbardziej podoba.
#rhcp #muzyka #redhotchilipeppers
Póki co Goodbye Angels mi się najbardziej podoba.
#rhcp #muzyka #redhotchilipeppers
@Norbercikk: Dziś po dłużej przewie trafiłem na ich "Snow". Nostalgłem motzno. Dają rade chłopaki.
- 5
Teledysk do piosenki Red Hot Chili Peppers - Dark Necessities wyreżyserowany przez Olivię Wilde.
https://www.facebook.com/ChiliPeppers/videos/10154324394068919/
Podoba się?
#
https://www.facebook.com/ChiliPeppers/videos/10154324394068919/
Podoba się?
#
@MrFruu: dla mnie jest ekstra. Świetnie się komponuje z muzyką
14
Genialny wywiad z redhotami

Polskie talk shows nie maja nawet jak sie do tego porownac. Pobić i rozebrać redhotow w samochodzie... bezcenne :>
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Ja tam dopiero jutro będę słuchał! A co, 5 lat wytrzymałem to i 2 dni dam radę XD
@Obserwator_z_ramienia_ONZ cała płyta jest mega na plus, ale "encore" to dla mnie 12/10, słucham na zapętleniu :)



















Wydawało się, że organizatorzy festiwalu nie pogodzą ognia z wodą. A jednak.
#aszdziennik #heheszki #rhcp #opener #euro2016 #pilkanozna #zimoch #muzyka #rock
źródło: comment_cRZQAJ9h6tWYgxIDmyrta1kbm1P03i2V.jpg
Pobierz