,,Wielu ludzi myśli, że grając coraz szybciej i szybciej i wymyślając nowe techniki mogą się rozwijać. Jednak dopiero wtedy zdają sobie sprawę z tego, że pod względem emocjonalnym nie posunęli się nawet o krok do przodu. Nie przekazują swoim słuchaczom nic i są nadal tam, gdzie Hendrix był trzydzieści lat temu. Coś takiego przeżył Vai w latach 80.''
John Frusciante

#muzyka #rock #johnfrusciante #rhcp
w.....h - ,,Wielu ludzi myśli, że grając coraz szybciej i szybciej i wymyślając nowe ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wolth: Znam ten kawałek, z bólem przesłuchiwałem te nowe płyty - ale naprawdę, mało co mnie urzekło. Za to Ataxia, współpraca z Omarem Rodriguezem czy jego SOLOWE płyty to jest magia. Ostatnim kawałkiem, który faktycznie mnie ujął dosyć mocno jest Wayne - piosenka dla jego zmarłego kolegi. 10minutowe solo. Jeśli nie znasz, polecam serdecznie!

EDIT: Solowe płyty przed 2010r. :)
  • Odpowiedz
Dawno nie poczyniłem podobnego wpisu, acz teraz czuję przypływ weny, może mnie nie zjecie.

Przełom lat 80 i 90 był dobrym czasem dla rocka alternatywnego. Królował grunge, britpop, ale też wiele kapel nie związanych mocno z tymi dwoma gatunkami wbiło się w mainstream niczym rurka w skrzydło silnika odrzutowego. Skoro o odrzucie mowa, The Red Hot Chili Peppers.
Raczej nie trzeba ich nikomu przedstawiać, kalifornijski zespół grający na granicy funku, hard i
M.....e - Dawno nie poczyniłem podobnego wpisu, acz teraz czuję przypływ weny, może m...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@idct: Chyba żartujesz, zajebisty koncert! Zagrali takie underdogi jak Nobody Weird Like Me czy She's Only 18, są w świetnej formie, widać, że zajebiście odzyli przy Joshu.
  • Odpowiedz
No ale "Nobody wierd like me" to sie nie spodziewalem :D Bardzo malo ludzi znalo teksty w ogole ( ͡° ʖ̯ ͡°) #rhcp #opener
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Będę w Gdyni jutro między 12 a 13. Gdzie najlepiej wymienic bilet na opaskę? :v Na dworcu kolejowym, czy lepiej już na miejscu na lotnisku? Oslo, jak to dokładnie jest z tym autobusem co podobno ma zawozić na miejsce z dworca Gdynia Główna?
Jest na miejscu jakaś przechowalnia? Chciałbym przechować torbę na czas koncertu
#opener #rhcp
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach