#realmadryt silva do rozegrania, bo nic lepszego i dostępnego nie ma. Może chciałby do Mourinho. On już grywał cofniętego i nawet na wahadle. Wysokie drewno do ataku za Gonzalo. Bastoni/gvardiol i ten dumfries na prawą. Powrót Endricka. Byłbym zadowolony z tego i pewnie by się zamknęło w 150mln
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@xChourizo: rodri wg mnie z tchouamenim nie pasują razem, bo zbyt mało mobilni. Raczej francuza nie sprzedadzą. Stiller to nie gościu do 11 i nawet jakby lepiej rozgrywał to nie posadzi bez odejść nikogo z 11. Też wolę Chorwata, ale chyba bardziej szklany
@thority: też spoko opcja, ale te kontuzje i jednak czasami grzał i trochę słabszy. Też mi się nie podoba konate. Francuzów już wystarczy.
  • Odpowiedz
@WscieklyIRozjuszonyManlet: Żart na poziomie podstawówki ;) Los Blancos (hiszp. Biali) to przydomek piłkarzy Realu Madryt. Swoją nazwę zawdzięczają tradycyjnym, całkowicie białym strojom domowym, w których drużyna występuje od momentu założenia klubu w 1902 roku
  • Odpowiedz
@RealnyMadrysta: W swojej autobiografii Luka Modrić napisał, że doszło w szatni do ostrej wymiany zdań po jednym z meczów Pucharu Króla w 2013 roku. Mourinho wpadł w furię, ponieważ po stracie piłki Ronaldo nie wrócił do defensywy i nie gonił bocznego obrońcy rywali. Po wejściu do szatni trener zaczął głośno krytykować Portugalczyka, na co ten odpowiedział, że daje z siebie wszystko. Zaczęli na siebie krzyczeć, a Modrić wspominał, że widział
  • Odpowiedz
Dumfries szklanka typu średniak co miał problemy jak grał przeciwko reprezentacji Polski xD
Konate drewno z niskim iq czyli typowy francuz pochodzenia afrykańskiego xD
Serio nie ma jakichś normalnych piłkarzy?
#realmadryt
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rmaala: poczekamy jeszcze trochę. Na chwilę obecną to transfer denzela to trochę zaskoczenie.
Nie oglądałem meczów Interu to nie wiem. W Hiszpanii pisali, że na plus.
  • Odpowiedz
#realmadryt
Mam nadzieję, że PEREZ przegra te wybory!!!
to co dzieje się w Realu przez ostatnie 2/3 lata to poprostu totalny chaos...
PEREZ zrobił swoje i chwała mu za to, ale jego czas dobiegł końca!!

- Żadnego Hiszpana w kadrze ;/
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Florentino: Nie będę debatował z Riquelme, niech on gada, ile chce


Dziadek ma pełne porty, oby Riquelme ugrał jak najlepszy wynik
#realmadryt
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Wolf1986: No jak to, o czym z nim dyskutować - o przyszłości klubu. To chyba oczywiste, nie? Projekt sportowy Pereza w ostatnich 2 latach w ogóle się nie broni. Spalił 2 najbardziej obiecujących trenerów młodej generacji, którzy mieli potencjał na odniesienie sukcesów w RM (Alonso i Arbeloę) budując źle zbilansowaną kadrę. Wyrzuca kibiców mających baner z napisem "Florentino jest winny" ze stadionu pod pretekstem ochrony przeciwpożarowej. To są oznaki dyktatury.
  • Odpowiedz
Alvaro kręcił bardzo dobre wyniki z młodzieżową drużyną


@smialson: ok, ale IMO to trochę za mało żeby go stawiać w gronie najbardziej obiecujących trenerów młodego pokolenia. IMO wypadałoby coś wygrać na krajowym, seniorskim podwórku albo chociaż zająć wysokie miejsce przeciętną drużyną w trudnej lidze. Jedyne co na korzyść Arbeloi można by nagiąć to ten ćwierćfinał w LM. Ale IMO to za mało. Uczciwie jednak trzeba przyznać, że póki co nie
  • Odpowiedz
Dobra, teraz tak bez toczenia żadnej beczki. Dlaczego spora część kibiców #realmadryt uważa, że te nowe koszulki na przyszły sezon są jakieś tragiczne? Moim zdaniem właśnie wyglądają dobrze i jest to koszulka realu jedna z nielicznych może poza tą niebieską z tego sezonu która byłbym w stanie kupić #pilkanozna #mecz
Cztero0404 - Dobra, teraz tak bez toczenia żadnej beczki. Dlaczego spora część kibicó...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2026-05-28_110539_www.google.com

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cztero0404: Ja za 5 PLN w lumpie, taką kupię. Po co mi? Wytnę z niej herb Realu co nie lubię go i zrobię środek tarczy 10 z niego i będę w niego strzelał z pistoletu na kulki dla dzieci. Wiem, mowa nienawiści normalnie, ale co mi tam. Klub generała FRANCO to tak jak kibicowanie Schalke równie fajny patron klubu;) @tomwick55 @first
  • Odpowiedz
@johnblaze12345: Dosłownie za każdym możliwym razem jest dokładnie to samo. Teraz jest podjarka na przyjęciem Jose Murinho i znowu to p!d0(L)n!e jak to real nie będzie wszystkich składał w galaktyce xD Tylko, że ostatnio jak Murinho był trenerem realu to wydarzyła się ta słynna manita 5:0 i Barca ligę mistrzów wygrała i ogólnie potrójną koronę a Pepe w przypływie złości jedynie mogł podeptać palce Messiemu ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Nie wierzę aby Florek przegrał wybory. Za same zasługi socios którzy znają klub nie tylko z ostatnich 5 sezonów pamiętają jak ciężkie czasy były przed jego kadencją

#realmadryt
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wierzę aby Florek przegrał wybory. Za same zasługi socios którzy znają klub nie tylko z ostatnich 5 sezonów pamiętają jak ciężkie czasy były przed jego kadencją


@Grajox3: Panie socios. Zapominasz o tym, że Florek odszedł po erze galactios i tak naprawdę dopiero później wrócił.
  • Odpowiedz