@Das_Ungeheuer_von_Danzig: ja tam uważam że lepiej szkółką uzupełniać, bo pokazali ostatnio, że dają radę, zamiast rezerwowych, co dużo zarabiają, starzy i zdrowie niepewne. Wolałbym jedną gwiazdkę i jedno uzupełnienie. Przecież teraz jak wróci Endrick to z 5 trzeba sprzedać, a chętnych do odejść nie ma
  • Odpowiedz
@RAMBOnaBOSO: Kogo obchodzą mecze towarzyskie? W kwalifikacjach do Mistrzostw Świata rozegrał 5 spotkań na 6 możliwych, natomiast w Finałach Ligi Narodów był podstawą w każdym meczu. Dobrze tam z głową wszystko?
  • Odpowiedz
Dotychczasowe ruchy na rynku transferowym są przynajmniej obiecujące.
#realmadryt

Z którego transferu jesteś najbardziej zadowolony?

  • Konate 9.1% (3)
  • Dumfriesa 24.2% (8)
  • Bernardo Silvy 66.7% (22)

Oddanych głosów: 33

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiem, że ilość chętnych trenerów na rynku jest ograniczona, ale dziwny wybór według mnie. Od dłuższego czasu mam wrażenie, że poważna piłka mu odjechała i albo wygra tam wszystko, albo wyjebią go z hukiem w połowie sezonu. Mam jednak nadzieję, że będzie to taka sama sytuacja jak z Ancelottim , który wracał do Madrytu z Evertonu, a później wygrywał LM i mistrzostwo Hiszpanii.
#pilkanozna #realmadryt
Ciuralla1 - Wiem, że ilość chętnych trenerów na rynku jest ograniczona, ale dziwny wy...

źródło: IMG_4758

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KwiatyZla:

Najsmieszniej jak psychofani mowia, ze to On zbudowal real pod lm


Ale w tym jest sporo prawdy. To za niego Ramos zaczął grać jako ŚO, on sprowadził Modricia czy Di Marię, którzy byli ważni w wywalczeniu Decimy. To za niego Benz zaczął w siebie wierzyć w Madrycie po trudnym początku. No i zmusił CR-a do pracy w obronie i bardziej grać pod zespół. Jasne, po sezonie 12/13 zostawił skłóconą
  • Odpowiedz
Perez znowu wydymał kibiców bez mydła xDDD 150mln, galacticos xDDD, po to tylko aby podbić cene Alvareza Barcelonie, bo do składu to nie wiem gdzie by chciał aby go Mourinho upchał, 4 w ataku? cyk pora na cs :D A na oficjalnym profilu Atletico już bękę kręcą z tej oferty. #realmadryt #mecz #pilkanozna
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Secla: ofertę złożył? Złożył. Obietnica spełniona, można się rozejść.

Tak samo zresztą z tym raportem o Negreirze będzie. UEFA się przyjrzy, Floro ma 2137 stronicowy raport blablabla. UEFA raport odbierze, ktoś to może nawet przeczyta, po czym włożą go do szafy i na tym się skończy.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: https://demotywatory.pl/5012139/Papiez-Jan-Pawel-II-blogoslawi-Jackowi-Kurskiemu-i-jego Jak można unieważnić małżeństwo co błogosławił JP II to ja @vorky @moll @thority uważam, że ta instytucja lubi $$$, blask i pustkę duchową, bo ile razy widzę w białych sukniach z dekoltami do pępka na zdjęciach ślubnych jedne z większych przebiegów w okolicy GIRLS to mam zapytać: XIONC, czy TY wiesz co ta biała suknia i ślub ma oznaczać?, czy nie, ale $$$ nie śmierdzi,
  • Odpowiedz
#realmadryt w sumie to Mbappe chcąc się nie wracać i grać najwyżej ogranicza sobie ilość sytuacji. Trzeba mieć warunki, żeby najwięcej strzelać będąc wysuniętym, a jak mały to lepiej z głębi atakować i grać sobie na małych bocznych. Ronaldo to skumał, Messi też rekordy tak bił. W c klasie tak samo to działa. Na miejscu Mbappe nawet na prawy atak bym uciekał ze środka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rydzykant: Jak on jest tak wlaściwie lewoskrzydłowym, a na siłe robią z niego 9, Cristiano z czasem się zdołał idealnie przesunąć na środek. W Realu jest Vini i dlatego musi grać na środku i nie ma innej opcji żeby ich pogodzić. Ronaldo nigdy nie był mały XD i do tego był fizycznie bestią na boisku. Jak na prawy atak? Jak on nie jest lewonożny? O czym ty piszesz XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Yeahido: nie napisałem, że Ronaldo był mały. Jakoś za młodu sobie radził na prawej, teraz też czasami się tam pojawia i inni piłkarze przez lata też. Mbappe nie ma typowego dryblingu tylko bazuje na szybkości. Nie wiem, czy jak odejdzie vincius to będzie chciał na lewą, bo np w reprezentacji mogą tam inaczej ustawić, a gra najwyżej
  • Odpowiedz
Dziwne w sumie, że ten Florek tak atakuje Barcelonę z tym Nagreirą, co? Barcelona zapłaciła Negreierze 8 milionów euro, ale sprawa jest już przedawniona prawnie i nawet nowe ustawy się pojawiały, które Barcelonie pomogły (nie mówię, że celowo) w każdym razie nikt nie pozwoli na żadną karę dla jednego z dwóch największych klubów w Hiszpanii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będzie trzeba, to politycy zainterweniują jak z Olmo, gdzie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach