Ogrywał ktoś RDR2 w chmurze i mógłby się podzielić wrażeniami? Jak najtaniej kupić grę aby działała z najlepszą chmurą gdzie nie będzie kolejek i lagów? PC to laptop z i5 12450H z zintegrowaną grafiką. Według tego testu niby grywalna na medium ale nie wiem czy temu wierzyć?

https://youtu.be/gSZkhyZ6x5o?t=691

https://cloudbase.gg/g/red-dead-redemption-2/

#
cotozazycie - Ogrywał ktoś RDR2 w chmurze i mógłby się podzielić wrażeniami? Jak najt...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cotozazycie: Tak klikam te streamingi z tego linku i nie wiem, też musisz mieć gre kupioną bo wynajmujesz jakby komputer z windowsem, musiałbyś się pewnie na takim kompuetrze zalogować na jakiegoś steama czy epica (a to już ryzyko), konfiguracje z jakimiś sensownymi podzespołami po 20usd miesieecznie, ten Cloud deck z grafikami ai na stronie głównej wygląda jak jakiś scam, jak serwery w jakimś USA to lag będzie potęzny, ja bym
  • Odpowiedz
Jak to jest z tym RDR1? Warte uwagi czy lepiej odpuścić?
RDR2 wciągnąłem na SDecku i tak się zajarałem slow gamingiem, że chyba nie używałem żadnej szybkiej podróży. Tzn koniem jeździłem ;)
Na koniec gry płakać mi się chciało.

Czy rdr1 jest też tak udane? Czy silnik gry będzie dobrze gadał na SDku?

Warto
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobrze wam radzę, ćwiczcie walkę wręcz a to doda wam na końcówce dużo satysfakcji, jak się obija ten szczurzy p***k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rdr2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomwick55: ja go zabiłem odrazu, i później w obozie tych co okradli indian też jeden przyznał że jest polakiem, ten co nie wiedział gdzie leży Francja, to też ich rozstrzelałem odrazu nawet nie próbowałem się skradać.
  • Odpowiedz
Warto Straussa wywalić z obozu? Mam już 6 akt, chciał bym dokończyć główny wątek, a ten Niemiec ma non stop misje, a i dziwnie dynamit mi lata pod nogi Dutcha i Micah, jakiś bug czy nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rdr2
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#reddeadredemption #rdr mam pytanie do jedynki do ustawień bo w Internecie nie mogę znaleźć info. (będę grał na padzie)
czym się różni celowanie normalne od eksperckiego? bo uproszczone to autoaim. to jaki tryb jest lepszy/bardziej satysfakcjonujący?
automatyczne wyśrodkowanie coś daje?
czym są złote bronie? opłaca się to włączyć?
i czy lepiej zacząć od fabuły czy zombie mode?
#rdr2 dla zasięgu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@frytaa normalne, to chyba taki połowiczny auto aim, że musisz względnie dokładnie skierować na przeciwnika, a później ci utrzymuje cel, jeśli się nie mylę
  • Odpowiedz
  • 0
Przerabiałem temat, godziny spędzone na reddicie i finalnie okazało się, że gra jest spieprzona i tak działa po prostu (trochę ratuje to jakiś mod z nexusa)
Jeszcze troche u mnie pomogło zablokowanie fps na 65

Generalnie teraz zaczynam w hogwarta grać i jest jeszcze gorzej... Spadki w losowych momentach z 100 fps na 12 przy np głaskaniu kota XD znowu na ratunek przychodzi nexusmod ale i tak nie jest dobrze... Do tego
  • Odpowiedz
@Tryggvason: Nie śpiesz się, delektuj się grą, nie goń się z robieniem misji głównych, no chyba że naprawdę masz już ochotę.
Jeśli chcesz się szybko wzbogacić, to znajdź w internecie porady jak znaleźć sztabki złota. Ogólnie pieniędzy powinno Ci wystarczyć z napadów robionych w trakcie misji, ale jeśli chcesz mieć komfort finansowy, i kupować np. masowo ubrania, to wtedy kasa ze sztabek się przyda.
Wstrzymuj się z kupowaniem broni, bo
  • Odpowiedz
#gry #rdr #rdr2

Na czym grać na PC w RDR 1 i 2? Mysz+klawiatura czy pad?

RDR 1 i 2 pad czy mysz+klawiatura

  • mysz+klawiatura 53.7% (66)
  • pad 46.3% (57)

Oddanych głosów: 123

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@messindowski: Znaczy na padzie masz tak że po prostu celownik się klei do przeciwników, dosyć mocno, dochodzi jeszcze spowolnienie czasu, też gram zwykle w strzelanki na myszce ale tutaj jej precyzji zupełnie mi przez to nie brakowało. A odnosiłem się bardziej do systemu poruszania się, on jest taki jakby mocno podłączony pod fizyke, arthur realistycznie przyspiesza i hamuje, i miałem też podobnie z gta 5 i gta 4, możesz po
  • Odpowiedz
@tomciopaluh: akurat w przypadku gier od R* pad jest ułatwieniem.
Plusy pada:
- wibracje: jakby nie patrzec to są dodatkowe doznania
- latwiejsza i przyjemniejsza rozgrywka (mozna latwiej dokladniej regulowac tempo chodu konia, czy wygodniej
  • Odpowiedz
Fajne to zimowe GTA Online, szkoda że dostępne tylko w Święta. W ogóle GTA V to zmarnowany potencjał, 3 bohaterów i to irytujących zamiast jednego, niewykorzystany potencjał fabularny, brak możliwości kupowania domów itd. Powinni połączyć Online z singleplayer i dać jednego ciekawego bohatera. W GTA to chyba tylko w erze 3D udali się główni bohaterowie (Claude, Tommy, Carl) no i w Red Dead Redemptionach.
#gta #rdr2 #gry
Vinizius - Fajne to zimowe GTA Online, szkoda że dostępne tylko w Święta. W ogóle GTA...

źródło: 87634532

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krótka piłka. Jakie polecacie gry do popykania na święta? Mogą być takie zarówno z fajną fabułą i wciągające (typu rdr2) jak i jakieś gry dla odmóżdżenia na krótką chwilę (gta online czy jakeiś strzelanki). Chętnie sprawdzę też jakieś gry bardziej oryginalne typu Superliminal czy superhot.
Do tej pory grałem i bardzo podobały mi się: RDR2, prey, wiedzminek 3 z dodatkami, Portal 1 i 2, cities skylines, dishonored 1 i 2.
#gry
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rdr2
Jestem na rozdziale 6 i chcę zrobić misje z mapą skażonego skarbu natomiast nie mam w kole wyboru latarni. Jest jakiś sposób, żeby ją zdobyć?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra! Postanowione! Trzeba ogarnąć backlog gier ze #steam Postaram się w najbliższym czasie ogarnąć tytuły, które kupiłem dość dawno. W pierwszej kolejności Red Dead Redemption 2, potem albo Days Gone albo Horizon: Zero Dawn.
#gry #steamdeck #rdr2
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach