Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
mirasy jak se systemowy ssd w raid 1 dam ze zwyklym talerzowcem to mi bedzie zwalniac wszystko do predkosci hdd? #raid
- 1
Bawię się w VirtualBoxie w różne konfiguracje, instalacje i rozwalanie Linuxa (aktualnie CentOS). Nie potrafię za cholerę zatrybić po co są LVM? Oglądam różne filmiki przykładowe i co ludzie robią, no i nie kumam po co.
Mam 3 dyski, na każdym tworzę SoftwareRaid.
Wariant 1:
Na
Mam 3 dyski, na każdym tworzę SoftwareRaid.
Wariant 1:
Na
Co mi w ogóle daje LVM jako tako, z punktu widzenia użytkownika
@RRybak: w dużym uproszczeniu: gdy kończy Ci się miejsce to musisz dołożyć fizyczne dyski lub istniejące zamienić większymi; bez LVM masz nowe wolne miejsce w nowym miejscu montowania, mając LVM poszerzasz je o nowy dysk
- 2
Czyli jest to rozwiązanie bardziej chyba "domowe" niż serwerowe.
@RRybak: Chyba że serewr potrzebuje dużo miejsca na partycji. W odróżnieniu od RAIDa dyski mogą być dowolnej wielkości.
Ja nie używam LVM.
- 1
Drodzy mirkowie, zwracam się do Was z prośbą o #pomoc!
Wczoraj w godzinach wieczornych stała się rzecz tragiczna: wybuchł mi zasilacz. Ƶeby tego nie było mało, przy próbie zamontowania zapasowego zawadziłem o radiator i nastąpił kolejny #fail - "wyjąłem" procesor nadając jego pinom kształt alternatywny jak moje ƶ. Przy takim obrocie spraw uznałem, ƶe po 1175 dniach działania non-stop, płyta wraz z procesorem idą na emeryturę. Niestety
Wczoraj w godzinach wieczornych stała się rzecz tragiczna: wybuchł mi zasilacz. Ƶeby tego nie było mało, przy próbie zamontowania zapasowego zawadziłem o radiator i nastąpił kolejny #fail - "wyjąłem" procesor nadając jego pinom kształt alternatywny jak moje ƶ. Przy takim obrocie spraw uznałem, ƶe po 1175 dniach działania non-stop, płyta wraz z procesorem idą na emeryturę. Niestety
- 1
@KrzaQ2: Zwróć się o pomoc do NSA i będzie dobrze!
@KrzaQ2: sorki.. myślałem o JBOD - w raid 0 masz paskowanie.. tutaj wspomniany link do przypadku eclouda https://panel.e24cloud.com/static/casestudy/
- 1
http://www.twitch.tv/preparedwow multibox 160 kont #worldofwarcraft #wow #technologia #raid #stream #twitch
- 0
@rainkiller: Wciąż nie widzę powodu dlaczego miałby mieć umowę z blizzardem. Sam World Of Warcraft ma 10 milionów aktywnych subskrybentów. Możesz sobie pomnożyć to przez 10 euro/dolarów i bedziesz wiedział ile blizzard zarabia na samej subskrypcji. Nie widzę sensu żeby dać jakiejś osobie kilkadziesiat czy klikaset kont, na jakiej podstawie? Pewnie farmiac sam raidy zarabia mnostwo kasy sprzedajac to itd. bo w koncu ma wszystko dla siebie.
@maxver: generalnie jak kupujesz dużo od jakiejś firmy to możesz liczyć na rabat.
Teaser filmu Berandal, czyli sequela filmu o komandosach z Dżakarty - [RAID](http://www.filmweb.pl
/film/Raid-2011-629688) btw polecam 8/10
zwiastun miażdży, indonezyjski film z holiłudzkim zacięciem.
#film #berandal #raid
/film/Raid-2011-629688) btw polecam 8/10
zwiastun miażdży, indonezyjski film z holiłudzkim zacięciem.
#film #berandal #raid

konto usunięte via Android
- 0
@arkadiuszl4g: Ładna tapeta. Można poprosić o link do niej?
11
VIII Rajd Szlakami Żołnierzy mjr. "Ognia"

VIII Rajd historyczny Szlakami Żołnierzy Wyklętych mjr. Józefa Kurasia "Orła", "Ognia" – "Republika Partyzancka", 4–6 października 2013 r.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
@bobiko: a u mnie jak na złość żadnego komara. A chcę pająka nakarmić. Dobrze, że jakieś latadło małe się napatoczyło.
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@Grzesiek4: w przypadku sotfwareowego raida i jednej taśmy? Wątpię byś dużo na tym zyskał (o ile cokolwiek)
- 1
@Grzesiek4: Zyskasz zero zero nic, a na takich starych dyskach prędzej dane stracisz w wyniku zepsucia się jednego z nich. Dodatkowo Fake Raid to obciążenia procesora, pewnie ze 2-3% mocy.
- 3
http://blip.pl/s/1658386267 Status: Optimal, Failed stripes: Yes #raid weły fanni #adaptec, weły fanii #fail
56
Kocia animacja w stylu stop motion

Jest to wszystko co wykop lubi najbardziej: koty, flaki i hektolitry krwi. Do pełni szczęścia brakuje tylko cycków. Tak czy inaczej scenariusz lepszy niż w niejednym filmie akcji ;)
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
http://blip.pl/s/1063052301 Mi też się mylą poziomy #raid, zawsze muszę zagladać do man mdadm przed utworzeniem :) #linux
18
The Raid

Trzy sceny z filmu The Raid - podobno najbardziej spektakularny film akcji ostatnich lat. Na sztucznej krwi to tu raczej nie oszczędzali...
z- 4
- #
- #
- #
- #
49
Prawdopodobnie najbrutalniejszy film akcji tego roku. "The Raid"

Przedstawiamy "The Raid", film indonezyjski, który robi furorę jako wielkie odkrycie kina akcji. Rzecz zapowiada się rzeczywiście nieźle, wygląda jak skrzyżowanie brazylijskich "Elitarnych" z koreańskim "Oldboyem".
z- 16
- #
- #
- #
- #
- #
- #





















#kiciochpyta #raid #linux