@rukh: łoo Panie, tak właśnie dla mnie brzmi rok 2009, wiosną 09 założyłem konto na lastfm i zacząłem słuchać namiętnie Sounds od the Universe, Wrong jest do mnie magicznym przyciskiem do tych czasów.
Last wtedy fajnie rekomendował podobnych wykonawców i właśnie IAMX, Fischerspooner czy Radiohead (In Rainbows) oraz inne indie electro kawałki leciały.
Te troszeczkę lżejsze jak Animal Collective, Grizzly Bear, Peter, Bjorn and John również miło się wspomina, eeh
  • Odpowiedz
Dziś za sprawą pewnego użytkownika YouTube (może masz też tu konto?) odnalazłem utwór z Radia BIS którego szukałem ponad 17 LAT! (ʘʘ)
Poprzedni rekord (11 lat) należał do piosenki "Bitva o Karlův most", którą usłyszałem jako dziecko w czeskiej stacji radiowej a znalazłem dopiero w 2011.

Tak więc z lat "dwutysięcznych" zostają mi już tylko dwa utwory trance.

#muzyka #chwalesie #radiobis
TrzyZnaki - Dziś za sprawą pewnego użytkownika YouTube (może masz też tu konto?) odna...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach