Dziś za sprawą pewnego użytkownika YouTube (może masz też tu konto?) odnalazłem utwór z Radia BIS którego szukałem ponad 17 LAT! (ʘ‿ʘ)
Poprzedni rekord (11 lat) należał do piosenki "Bitva o Karlův most", którą usłyszałem jako dziecko w czeskiej stacji radiowej a znalazłem dopiero w 2011.
Tak więc z lat "dwutysięcznych" zostają mi już tylko dwa utwory trance.
#muzyka #chwalesie #radiobis
Poprzedni rekord (11 lat) należał do piosenki "Bitva o Karlův most", którą usłyszałem jako dziecko w czeskiej stacji radiowej a znalazłem dopiero w 2011.
Tak więc z lat "dwutysięcznych" zostają mi już tylko dwa utwory trance.
#muzyka #chwalesie #radiobis








W 2009 roku odkryłem dla siebie dwie radiostacje:
- w Polsce Radio Euro (dzisiejsza #czworka , dawne #radiobis , ponownie dobite w 2016 roku)
- w Austrii był to FM4
Last wtedy fajnie rekomendował podobnych wykonawców i właśnie IAMX, Fischerspooner czy Radiohead (In Rainbows) oraz inne indie electro kawałki leciały.
Te troszeczkę lżejsze jak Animal Collective, Grizzly Bear, Peter, Bjorn and John również miło się wspomina, eeh
https://fm4.orf.at/sendung/1008297/hot
Ten pierwszy artysta, co się dowiedziałem, Genesis Owusu, to znany głównie z tego, że wystąpił w utworze Gorillaz.