Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3

@Szczur90: derp nie jest zadowolony
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
- 4

- 7
To może posłuchajmy czegoś czego wartają nasze uszyska;) #queen

@AmonowyPanWladza: 11/10!
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@WilkBardzozly: Zawsze na propsie :)
- 0
@WilkBardzozly: zawsze smuci mnie ta piosenka:|
- 7
@Mariusz_Drugi: minus
- 5
- 6
@dominik-ortyl: a nie broni borsukÓW przypadkiem? ;-)
- 1
@imyodda: Sorry, jakoś już tak się zapędziłem w te produkty mączne że zapomniałem o gąbce :P
- 7
@3rdManOfMayhem: #tfw koza śpiewa lepiej niż Freddie Mercury :/
- 4
Komentarz usunięty przez moderatora


























20 kwietnia 1992 r. 72 tysiące fanów na stadionie Wembley i ponad miliard telewidzów na całym świecie, oddało hołd Freddiemu Mercury (który zmarł pięć miesięcy wcześniej, 24 listopada 1991 roku) podczas największego koncertu od czasu Live Aid. Wystąpili wówczas m.in.: Queen (May, Taylor, Deacon), Metallica, Extreme, Guns’n’Roses, Def Leppard, Annie Lennox,
Komentarz usunięty przez moderatora